Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Vánoční lucerničky

Plyšová hračka pro psa ve tvaru lucerniček vašeho mazlíčka jistě zaujme. Ozdoby jsou zavěšeny na speciálním laně, které pes bude moci zachytit a hodit. Kuličky uvnitř navíc pískají a praskají – takové zvuky navíc vybízí k dlouhé hodině zábavy. 

Můžeme doručit do:
15.4.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Ferribiella
310 Kč

Dokážete si představit Vánoce bez lampiček a světýlek? My ne. Italská značka Ferribiella je známá výrobou doplňků pro zvířata, která vynikají v davu. Neobvyklé kombinace jsou něco, co se nám líbí nejvíc! 

Vánoční osvětlení doporučujeme jako dárek pro psa. jak se vám líbí? 

Pozornost! Neexistují žádné nezničitelné hračky. Je třeba mít na paměti, že hra zvířete by měla vždy probíhat pod dohledem opatrovníka. Výrobek není vhodný ke spotřebě. Aby se zabránilo zranění, měla by být hračka pravidelně kontrolována, zda není poškozená nebo uvolněné části, a v případě potřeby je vyměňována. 

Rozměry: 40 x 13 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Ferribiella je výsledkem letité lásky ke zvířatům. Albert a Carmen Avontovi vybudovali společnost, která je pojmem na mezinárodním trhu, ze železářství. Už více než 30 let neúnavně zkoumají a vyvíjí nové a nové produkty tak, aby byly němé tváře co nejspokojenější. Nyní k tomu navíc přispívají i syn Alexandr a dcera Genny.

Rozsáhlé sídlo společnosti najdete v severozápadní Itálii ve strategické poloze mezi Piemontem a Lombardií. Páteř společnosti tvoří 50 zaměstnanců. Ferribiella zásobí více než 2 tisíce obchodů v Itálii a má 26 obchodních zástupců. Nabízí služby na celém poloostrově od severu k jihu včetně ostrovů a spolupracuje s mnoha distributory v Evropě i ve světě. Jsme hrdí na to, že jedním z nich je i BiBi FOOD.

Zpět do obchodu