Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Transportní taška pro psa a kočku EVA

Cestování pro mnoho domácích mazlíčků může být velmi stresující. Chystáte se na společnou dovolenou nebo návštěvu veterináře? Vyplatí se pořídit si vhodnou přepravní tašku. 

Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Ferribiella
2 390 Kč

Značka Ferribiella je italský výrobce doplňků pro psy a kočky. 40 let tradice se promítá do vysoké kvality i zajímavého a originálního designu. 

Přepravní taška Eva s okénkem umožní mazlíčkovi pozorovat okolí. Vícenásobné větrací otvory zvyšují pohodlí během přepravy. 

Má šikovnou, pevnou rukojeť. 

Složená taška zabírá málo místa. 

 

Rozměry 43 x 30 x 33 cm

max. 10 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Ferribiella je výsledkem letité lásky ke zvířatům. Albert a Carmen Avontovi vybudovali společnost, která je pojmem na mezinárodním trhu, ze železářství. Už více než 30 let neúnavně zkoumají a vyvíjí nové a nové produkty tak, aby byly němé tváře co nejspokojenější. Nyní k tomu navíc přispívají i syn Alexandr a dcera Genny.

Rozsáhlé sídlo společnosti najdete v severozápadní Itálii ve strategické poloze mezi Piemontem a Lombardií. Páteř společnosti tvoří 50 zaměstnanců. Ferribiella zásobí více než 2 tisíce obchodů v Itálii a má 26 obchodních zástupců. Nabízí služby na celém poloostrově od severu k jihu včetně ostrovů a spolupracuje s mnoha distributory v Evropě i ve světě. Jsme hrdí na to, že jedním z nich je i BiBi FOOD.

Zpět do obchodu