Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.
Z důvodu státního svátku 28.10.2021 odesíláme vařené jídlo pouze pondělí a úterý, pak až následující týden od pondělí! Po Praze a okolí žádná omezení nejsou!

Sušená srnčí noha

Přírodní 25cm dlouhá psí žvýkačka ve formě srnčí nohy udělá vašemu psovi spoustu radosti

Můžeme doručit do:
26.10.2021
Skladem
Značka: LoviDog
45 Kč

Sušená  srnčí noha je ideální pro ústní hygienu a udržení vašeho psa v pohybu. Bohatá na vápník, fosfor a další přírodní živiny, které udrží vaše psy silné a zdravé. Tento produkt je 100% přírodní, ekologický a ideální pro psy s alergiemi. Ještě důležitější je, že se netříští na malé ostré kousky! Kopyta jsou s nízkým obsahem tuku, ale skvělé chutnají. Jakékoli žvýkání psů je pro psy prospěšné, protože seškrábávají zubní kámen a plak a podporují správnou ústní hygienu. Uspokojte přirozenou tendenci vašeho psa žvýkat s nízkým obsahem tuku! Zvěřina má jiný druh proteinu, takže jej lze podávat i psům, kteří nemohou tolerovat běžnější zdroje bílkovin, jako je hovězí nebo kuřecí maso .

Neobsahuje žádné umělé přísady. Kousátko, které psům dává spoustu žvýkacích potěšení. Při hraní s kopyty musí psi jíst: kůži, šlachy, kopyto, kosti a dřeň, což jim trvá dlouho a poskytuje rozmanitou stravu. Stejně jako všechna jelení žvýkání obsahuje velmi málo tuku a je zdrojem kolagenu, který posiluje klouby.

SLOŽENÍ:  100% přírodní, ekologická srnčí noha.

VELIKOST: 25cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: