Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.
Z důvodu státního svátku 28.10.2021 odesíláme vařené jídlo pouze pondělí a úterý, pak až následující týden od pondělí! Po Praze a okolí žádná omezení nejsou!

Sušená ovčí noha

Přírodní 25cm dlouhá psí žvýkačka ve formě ovčí nohy dává spoustu žvýkacích potěšení. Obsahuje důležité minerální látky, především vápník, fosfor a bílkoviny s velkým podílem aminokyselin a příznivě působí na střevní mikroflóru. Uspokojte přirozenou tendenci vašeho psa žvýkat s nízkým obsahem tuku

Můžeme doručit do:
26.10.2021
Skladem
Značka: LoviDog
39 Kč

Sušená  ovčí noha je bohatá na důležité minerální látky, především vápník, fosfor a bílkoviny s velkým podílem aminokyselin. Jejich kousáním se pejsek zabaví, čistí si zoubky a posiluje žvýkací svaly a příznivě působí na střevní mikroflóru. Tento pamlsek je velmi málo tučný. Pro vašeho psa je sušená ovčí noha nejenom zdrojem dlouhé zábavy ale i zdrojem spousty vitamínů. Tento produkt je 100% přírodní, ekologický a ideální pro psy s alergiemi. Ještě důležitější je, že se netříští na malé ostré kousky! Jakékoli žvýkání psů je pro psy prospěšné, protože seškrábávají zubní kámen a plak a podporují správnou ústní hygienu. Zvěřina má jiný druh proteinu, takže jej lze podávat i psům, kteří nemohou tolerovat běžnější zdroje bílkovin, jako je hovězí nebo kuřecí maso .

Neobsahuje žádné umělé přísady. Kousátko, které psům dává spoustu žvýkacích potěšení. Při hraní s kopyty musí psi jíst: kůži, šlachy, kopyto, kosti a dřeň, což jim trvá dlouho a poskytuje rozmanitou stravu. Obsahuje velmi málo tuku a je zdrojem kolagenu, který posiluje klouby.

SLOŽENÍ:  100% přírodní, ekologická ovčí noha.

VELIKOST: 25cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: