Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Sušená ovčí noha

Přírodní 25cm dlouhá psí žvýkačka ve formě ovčí nohy dává spoustu žvýkacích potěšení. Obsahuje důležité minerální látky, především vápník, fosfor a bílkoviny s velkým podílem aminokyselin a příznivě působí na střevní mikroflóru. Uspokojte přirozenou tendenci vašeho psa žvýkat s nízkým obsahem tuku

Můžeme doručit do:
15.4.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: BiBi CHEW
45 Kč

Sušená  ovčí noha je bohatá na důležité minerální látky, především vápník, fosfor a bílkoviny s velkým podílem aminokyselin. Jejich kousáním se pejsek zabaví, čistí si zoubky a posiluje žvýkací svaly a příznivě působí na střevní mikroflóru. Tento pamlsek je velmi málo tučný. Pro vašeho psa je sušená ovčí noha nejenom zdrojem dlouhé zábavy ale i zdrojem spousty vitamínů. Tento produkt je 100% přírodní, ekologický a ideální pro psy s alergiemi. Ještě důležitější je, že se netříští na malé ostré kousky! Jakékoli žvýkání psů je pro psy prospěšné, protože seškrábávají zubní kámen a plak a podporují správnou ústní hygienu. Zvěřina má jiný druh proteinu, takže jej lze podávat i psům, kteří nemohou tolerovat běžnější zdroje bílkovin, jako je hovězí nebo kuřecí maso .

Neobsahuje žádné umělé přísady. Kousátko, které psům dává spoustu žvýkacích potěšení. Při hraní s kopyty musí psi jíst: kůži, šlachy, kopyto, kosti a dřeň, což jim trvá dlouho a poskytuje rozmanitou stravu. Obsahuje velmi málo tuku a je zdrojem kolagenu, který posiluje klouby.

SLOŽENÍ:  100% přírodní, ekologická ovčí noha.

VELIKOST: 25cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu