Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Sob šustící

Psí hračka sob ukrývá překvapení - uvnitř má šustící prvky, které vašeho mazlíčka ještě více zaujmou ke hře. Jeho plochý tvar usnadní psovi zachycení a hru. 

Můžeme doručit do:
27.5.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Ferribiella
390 Kč

Vánoční čas plný barev, světýlek, skřítků, Ježíšků a... dárků :) Italská značka Ferribiella ví, jak potěšit majitele psů a koček. V nabídce je fenomenální „vánoční“ kolekce, která zaujme svým designem a kvalitou zpracování. 

Sob v mikulášské čepici je perfektní dárek pro psa! Plyšový společník bude netrpělivě čekat pod vánočním stromečkem a přidá se ke zvířecímu kamarádovi.  

Pozornost! Neexistují žádné nezničitelné hračky. Je třeba mít na paměti, že hra zvířete by měla vždy probíhat pod dohledem opatrovníka. Výrobek není vhodný ke spotřebě. Aby se zabránilo zranění, měla by být hračka pravidelně kontrolována, zda není poškozená nebo uvolněné části, a v případě potřeby je vyměňována. 

 

Rozměry 45 x 20 x 17 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Ferribiella je výsledkem letité lásky ke zvířatům. Albert a Carmen Avontovi vybudovali společnost, která je pojmem na mezinárodním trhu, ze železářství. Už více než 30 let neúnavně zkoumají a vyvíjí nové a nové produkty tak, aby byly němé tváře co nejspokojenější. Nyní k tomu navíc přispívají i syn Alexandr a dcera Genny.

Rozsáhlé sídlo společnosti najdete v severozápadní Itálii ve strategické poloze mezi Piemontem a Lombardií. Páteř společnosti tvoří 50 zaměstnanců. Ferribiella zásobí více než 2 tisíce obchodů v Itálii a má 26 obchodních zástupců. Nabízí služby na celém poloostrově od severu k jihu včetně ostrovů a spolupracuje s mnoha distributory v Evropě i ve světě. Jsme hrdí na to, že jedním z nich je i BiBi FOOD.

Zpět do obchodu