Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Šampón pro citlivou pokožku 02

Šampon vhodný pro všechny psy s citlivou kůží. Obsahuje aloe, heřmánkem, vitamínem B5, proskurník a díky svým složkám působí proti zarudnutí, zklidňuje a regeneruje.

Můžeme doručit do:
25.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Ferribiella
230 Kč
Kategorie: Kosmetika

Bubble & Nature šampon pro citlivé vlasy.

Šampon pro citlivou pokožku psů s aloe, heřmánkem, vitamínem B5 a proskurníkem

Šampon vhodný pro všechny psy s citlivou kůží, díky svým složkám působí proti zarudnutí, zklidňuje a regeneruje.

Formát: 250 ml

Složení : voda, kocet sulfát sodný, chlorid sodný, čaj-lauryl sulfát, kokamidopropylbetain, decylglukosid, kokamid dea, fenoxyethanol, peg-15 cocopolyamin, parfém, propylenglykol, polyquaternium para, polyquaternium para, bento ethyl ethyl bento bento Chamomom Extrakt z listů Aloe Barbadensis, extrakt z listů slézu Sylvestris, D-limonen, ethylhexylglycerol, glutamát diacetát tetrasodný.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Ferribiella je výsledkem letité lásky ke zvířatům. Albert a Carmen Avontovi vybudovali společnost, která je pojmem na mezinárodním trhu, ze železářství. Už více než 30 let neúnavně zkoumají a vyvíjí nové a nové produkty tak, aby byly němé tváře co nejspokojenější. Nyní k tomu navíc přispívají i syn Alexandr a dcera Genny.

Rozsáhlé sídlo společnosti najdete v severozápadní Itálii ve strategické poloze mezi Piemontem a Lombardií. Páteř společnosti tvoří 50 zaměstnanců. Ferribiella zásobí více než 2 tisíce obchodů v Itálii a má 26 obchodních zástupců. Nabízí služby na celém poloostrově od severu k jihu včetně ostrovů a spolupracuje s mnoha distributory v Evropě i ve světě. Jsme hrdí na to, že jedním z nich je i BiBi FOOD.

Zpět do obchodu