Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Kozlík lékařský AF 50 ml

Pejsci s narušenou psychikou, špatnou socializací nebo roztěkanou pracantckou hlavou nevydrží chvíli v klidu. Neustálý stres se pak podepisuje i na jejich zdraví. Bezalkoholový extrakt z kozlíku lékařského (Valeriana officinalis) umí zmírnit úzkost, uvolnit napjaté svaly a nervové spoje a zkvalitnit spánek, který je pro klid na duši životně důležitý. Extrakt je regulérní veterinární přípravek.

Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
199 Kč
Kategorie: Veterinární přípravky a doplňky stravy
Hmotnost: 0.14 kg

Zázrak jménem kozlík lékařský zklidní nerváky, divochy i bojánky

Německé zdravotnictví kozlík lékařský oficiálně prohlásilo za pozitivně ovlivňující zdraví. Možná ho znáte jako statečného bojovníka proti úzkosti a nervozitě, navíc však taky podporuje kardiovaskulární činnost a trávicí trakt. Za zmínku určitě stojí i jeho kořen obsahující kyselinu valerovou, která nastoluje emocionální rovnováhu a má regenerační účinky na nervovou soustavu.

Kozlík k terapii užívali už v antickém Řecku a Římě. Klinické studie to potvrdili, proto můžeme s čistým svědomím říct, že má sedativní účinky, pozitivně ovlivňuje nervovou soustavu a zlepšuje spánek. Čím přesně se mu to daří, se vybádat nepodařilo. A to je dobře!

My kozlíku lékařskému jeho tajemství necháme, ale pokud vás zajímá, co přesně se v hlaviččce vašeho pejska děje, když si od nás bylinu objednáte jako pomocníka se zvládáním stresu, mrkněte sem

Extrakt je určený psům a kočkám.

Takhle přípravek dávkujte:

Na 1 kg živé hmotnosti zvířete užívejte 2 kapky 3× denně. Maximální dávka je 45 kapek denně. U zvířat s vyšší hmotností nepřekračujte tuto maximální denní dávku. Maximální délka podávání je 60 dní.

Před použitím nutno protřepat. Přípravek se podává zvířeti přímo perorálně, popř. zamíchaný do potravy. Nepoužívejte u březích a kojících samic a mláďat do 3 měsíců.

Složení: glycerol; voda; Valeriana officinalis; 1 ml tinktury obsahuje výtažek odpovídající 1 516 mg čerstvé rostlinné hmoty.

Upozornění: Pouze pro zvířata. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí. Přípravek není náhradou veterinární péče a léčiv doporučených veterinárním lékařem.

Skladování: Uchovávejte při pokojové teplotě v temnu, suchu a pečlivě uzavírejte!

Obsah: 50 ml

Cílové druhy zvířat: psi, kočky

Číslo schválení: 273-22/C

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu