Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Ostropestřec mariánský AF 50 ml

Ostropestřec léčí zánět i poškození jater a je prevencí ztučnělých jater, což při životním stylu našich zvířat není vůbec od věci… I pejsek uzdravený z nemocí postihující játra potřebuje ještě zdraví podpořit, aby se vyvaroval dlouhodobému poškození. A na to je bezalkoholový extrakt z ostropestřce ideální. Sérum je regulérní veterinární přípravek s prokazatelnými účinky.

Můžeme doručit do:
25.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
199 Kč
Kategorie: Veterinární přípravky a doplňky stravy
Hmotnost: 0.13 kg

Ostropestřec je nezbytný pro pejsky po otravách a podpůrný po léčbě antibiotiky

Ostropestřec mariánský má fascinující účinky při terapii jakýchkoliv jaterních chorob. Psí játra najdete za bránicí a mají na starost stovky životně důležitých funkcí. Pomáhají s trávením v tenkém střevě a mají zásadní vliv na odbourávání toxických a nepotřebných prvků. Pokud fungují špatně, vede to k řadě vážným onemocněním. Jakmile se začnou problémy s játry projevovat, je už většinou pozdě,protože je pro ně životně důležitá prevence.

Všechnu tu hitparádů hepatoprotektivních účinků má na svědomí sylibin, který je v semench bodláků ostropestřce. Je hlavní složkou zachraňující orgány po otravách a intoxikací, takže pokud pejsek otravu přežil, určitě nasaďte podpůrnou léčbu jater

Nevěříte? Mrkněte na to, jaký je to zázrak, u odborných zdrojů, všechny jsou hezky pohromadě tady

Extrakt je určený psům a kočkám.

Takhle přípravek dávkujte:

Na 1 kg živé hmotnosti zvířete užívejte 2 kapky 3× denně. Maximální dávka je 60 kapek denně. U zvířat s vyšší hmotností nepřekračujte tuto maximální denní dávku. Maximální délka podávání je 60 dní.

Před použitím nutno protřepat. Přípravek se podává zvířeti přímo perorálně, popř. zamíchaný do potravy. Nepoužívejte u březích a kojících samic a mláďat do 3 měsíců.

Složení: glycerol; voda; Silybum marianum; 1 ml tinktury obsahuje výtažek odpovídající 740 mg čerstvé rostlinné hmoty.

Upozornění: Pouze pro zvířata. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí. Přípravek není náhradou veterinární péče a léčiv doporučených veterinárním lékařem.

Skladování: Uchovávejte při pokojové teplotě v temnu, suchu a pečlivě uzavírejte!

Obsah: 50 ml

Číslo schválení: 273-22/C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu