Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Chanca Piedra AF 50 ml

Bylina chanca piedra rozpouští ledvinové kameny a pečuje o močák. Nejlepší je, pokud na tyhle problémy ani nedojde, protože zejména u starších pejsků, když už se problémy projeví, mohou být fatální. Pečujte o močové cesty i ledviny raději preventivně a nečekejte, až se něco stane. Bezalkoholový extrakt z byliny chanca piedra (Phyllanthus niruri) je regulérní veterinární přípravek.

Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
199 Kč
Kategorie: Veterinární přípravky a doplňky stravy
Hmotnost: 0.13 kg

Přihoďte k menu bylinu chanca piedra a pejsek načůrá jak ze studánky!

Klinické studie prokázaly, že chanca piedra rozpouští močové i ledvinové kameny díky látkám Phyllanthus niruri. Ideální je dávat psům preventivní kůru, aby se tam potenciální krystalky ani nezačaly tvořit. Dobré účinky má i v prevenci proti vředům v žaludku. Bylina je podpůrná i při žloutence, protože příznivě působí na játra.

Abyste si nemysleli, že jsme si to vycucali z prstu, mrkněte na studie přípravku a žasněte stejně jako my, co všechno ještě vědci vyšťourali. Všechno to najdete přímo tady.

Extrakt je určený psům a kočkám.

Takhle přípravek dávkujte:

Na 1 kg živé hmotnosti zvířete užívejte 2 kapky 3× denně. Maximální denní dávka je 60 kapek. U zvířat s vyšší hmotností nepřekračujte tuto maximální denní dávku. Maximální délka podávání je 30 dní.
Před použitím nutno protřepat. Přípravek se podává zvířeti přímo perorálně, popř. zamíchaný do potravy.
Nepoužívejte u březích a kojících samic a mláďat do 3 měsíců.

Složení: glycerol; voda; Phyllanthus niruri; 1 ml tinktury obsahuje výtažek odpovídající 480 mg čerstvé rostlinné hmoty.

Upozornění: Pouze pro zvířata. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí. Přípravek není náhradou veterinární péče a léčiv doporučených veterinárním lékařem.

Skladování: Uchovávejte při pokojové teplotě v temnu, suchu a pečlivě uzavírejte!

Obsah: 50 ml

Číslo schválení: 313-21/C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu