Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Čaga AF 50 ml

Houba čaga se v tradiční medicíně používá na problémy s trávením, s tím souvisí schopnost zmírnit projevy zánětů a nakopnout funkci imunitního systému. Bylinný extrakt doporučujeme  pejskům, kteří i prochází chemoterapií nebo jinou onkologickou léčbou. Bezalkoholový extrakt z houby čaga je regulérní veterinární přípravek.

Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
199 Kč
Kategorie: Veterinární přípravky a doplňky stravy
Hmotnost: 0.14 kg

Na gastrointestinální trable přihoďte k objednávce houbu čaga

Dává se pejsek dohromady ze zánětu žaludku nebo chronických problémech s trávením? Přihoďte k našemu menu i extrakt z houby čaga. U kočiček velmi pomáhá mimo jiné při nákaze kočičí chřipkou, protože, jak dnes již víme, všechny nemoci začínají v bříšku.

I vědcům zůstává rozum nad účinky byliny stát, ale co dokázali vyzkoumat je, že dokáže zatřepat s receptory, které mají na starost protizánětlivou, antioxidační a protirakovinnou aktivitu. Takže má absolutně bezkonkurenční schopnost bojovat s rakovinou a cukrovkou, která je u pejsků čím dál obvyklejší. Díky antioxidantům umí obnovit to, co by v organismu mělo fungovat. Ještě jsou zajímavé hypoglykemické účinky houby, ale co vám o tom tady budeme povídat…

Mrkněte rovnou na publikované studie, abyste opravdu viděli, že nejde o marketingové kecy. Všechno hezky pohromadě najdete přímo tady

Extrakt je určený psům a kočkám.

Takhle přípravek dávkujte:

Na 1 kg živé hmotnosti zvířete užívejte 2 kapky 3× denně. Maximální denní dávka je 60 kapek. U zvířat s vyšší hmotností nepřekračujte tuto maximální denní dávku. Maximální délka podávání je 60 dní.
Před použitím nutno protřepat. Přípravek se podává zvířeti přímo perorálně, popř. zamíchaný do potravy.
Nepoužívejte u březích a kojících samic a mláďat do 3 měsíců.

Složení: glycerol; voda; Inonotus obliquus; 1 ml tinktury obsahuje výtažek odpovídající 1 400 mg čerstvé houby.

Upozornění: Pouze pro zvířata. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí. Přípravek není náhradou veterinární péče a léčiv doporučených veterinárním lékařem. 

Skladování: Uchovávejte při pokojové teplotě v temnu, suchu a pečlivě uzavírejte!

Obsah: 50 ml

Číslo schválení: 286-22/C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu