Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Ashwagandha AF BIO 50 ml

Ulevte vystresovanému pejskovi přírodní smrští ze zázračné byliny. Nervový systém vašeho pejska se bude díky extraktu z ašvagardy koupat v hormonech navozujících pohodičku. Ale to není jediný důvod pro ašvagardu. Umí navíc obnovovat neuronové spoje v mozku a tím oddalovat nebo zmírňovat Alzheimera a Parkinsona. Bezalkoholový extrakt z byliny ašvaganda je regulérní veterinární přípravek.

Můžeme doručit do:
25.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
199 Kč
Kategorie: Veterinární přípravky a doplňky stravy
Hmotnost: 0.14 kg

Po ašvagandě to bude mít pejsek na salámu

Ašvaganda je hvězda tradiční indické medicíny a je proslulá nejen uklidňujícími, antivirovými a protizánětivými účinky, ale přímo afrodiziakální mocí! Takže jestli se i staršímu pejskovi budou lehce zapalovat lejtka, byli jste varováni ;)

Bezalkoholový extrakt z byliny ašvaganda svadí velmi úspěšný boj s úzkostí, depresí, stresem, špatným spánkem, mentálním vyčerpáním (bohužel jsme civilizaci “vylepšili” natolik, že už jsou z ní vyřízení i pejsci) a dokonce i s demencí, která pejskům zbytečně znekvalitňuje podzim života… U mladých pejsků podporuje kognitivní kvality, takže i mladí cvičáci vezmou účinky ašvagandy zavděk!

Ani další buňky nepřijdou zkrátka, protože ašvaganda je fantastickou prevencí rakoviny i zánětů v těle. Pokud se pejsci potřebují zotavit po zákrocích (což pro ně taky není zrovna největší pohodička), bylinka jim pomůže nejen psychicky, ale i kombinací sloučenin, které umí nakopnout organismus a vrátit zvířeti chuť do života.

Zdá se vám to až moc dobré na to, aby to byla pravda? I my jsme neustále fascinovaní tím, co byliny dokáží! 

Jestli to potřebujete černé na bílem a zajímá vás, jak příznivě působila bylina ve výzkumech na potkany, zabodovala v placebem kontrolovaných studiích a co všechno o ní zjistili vědci, kteří se umí kouknout až do mozku, studujte to tady.

Extrakt je určený psům a kočkám.

Takhle přípravek dávkujte:

Na 1 kg živé hmotnosti zvířete užívejte 2 kapky 3× denně. Maximální denní dávka je 60 kapek. U zvířat s vyšší hmotností nepřekračujte tuto maximální denní dávku.
Před použitím nutno protřepat. Přípravek se podává zvířeti přímo perorálně, popř. zamíchaný do potravy.
Nepoužívejte u březích a kojících samic a mláďat do 3 měsíců.

Složení: glycerol; voda; Withania somnifera BIO; 1 ml tinktury obsahuje výtažek odpovídající 1 119 mg čerstvé rostlinné hmoty.

Upozornění: Pouze pro zvířata. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí. Přípravek není náhradou veterinární péče a léčiv doporučených veterinárním lékařem. 

Skladování: Uchovávejte při pokojové teplotě v temnu, suchu a pečlivě uzavírejte!

Obsah: 50 ml

Číslo schválení: 288-22/C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu