Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Sada motýlek a kravata

Představujeme designový set motýlka a kravaty z polyesteru. Je velmi příjemný na dotek. Kravata i motýlek jsou připevněny na opasku, který lze snadno upravit dle potřeby. 

Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Ferribiella
350 Kč
Kategorie: Mikiny a svetry

Itálie je nádherná země, kde se můžete na první pohled zamilovat. Krásné výhledy, italský temperament - slunce, pozitivní energie a... móda! Návrháři Ferribiella vědí, jaké trendy jsou právě teď horké. Proč to nepřevést do výroby doplňků pro domácí mazlíčky? Vhodný šik a elegance? Proč ne! 

Vkusné prvky psího šatníku lze používat zaměnitelně - zde v závislosti na náladě našeho modelu. Jeden den motýlek, druhý kravata – a co! 

Černobílá je klasika žánru, kterou nelze ignorovat.  

Okouzlující sada doplňků pro psy Ferribiella vám ukradne srdce. Jste připraveni na originální řešení? Jedeme za dobrodružstvím. 

 

Velikost motýlka (obvod krku) - od 25-46 cm

Velikost kravaty (obvod krku) - od  25-42 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Ferribiella je výsledkem letité lásky ke zvířatům. Albert a Carmen Avontovi vybudovali společnost, která je pojmem na mezinárodním trhu, ze železářství. Už více než 30 let neúnavně zkoumají a vyvíjí nové a nové produkty tak, aby byly němé tváře co nejspokojenější. Nyní k tomu navíc přispívají i syn Alexandr a dcera Genny.

Rozsáhlé sídlo společnosti najdete v severozápadní Itálii ve strategické poloze mezi Piemontem a Lombardií. Páteř společnosti tvoří 50 zaměstnanců. Ferribiella zásobí více než 2 tisíce obchodů v Itálii a má 26 obchodních zástupců. Nabízí služby na celém poloostrově od severu k jihu včetně ostrovů a spolupracuje s mnoha distributory v Evropě i ve světě. Jsme hrdí na to, že jedním z nich je i BiBi FOOD.

Zpět do obchodu