Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Psí žvýkací kost hypoalergenní jelen s meruňkami 13,5 cm

Výběr jednotlivých složek žvýkací kosti je promyšlený tak, aby zapadal do specifických potřeb pejsků s potravinovými alergiemi. Díky tomu můžete i čtyřnohým kámošům s citlivým bříškem dopřát pořádné pokousáníčko nízkokalorické jelení kůže s náplní s meruňkami a uspokojit tak jejich přirozené potřeby.

Můžeme doručit do:
27.5.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Syta micha
125 Kč

Žvýkací kost pro psa s jelenem a meruňkou 13,5 cm – zdroj draslíku

Jednou ze základních potřeb psů je správná výživa. Kromě dobře vyvážených jídel k tomu patří také potřeba žvýkat, olizovat a kousat. Takové aktivity jsou nesmírně důležité pro všechny psy bez ohledu na věk. U štěňat a mladých psů však lze pozorovat zvýšenou potřebu.

Pro uspokojení přirozených potřeb všech čtyřnohých kamarádů byly vytvořeny funkční žvýkací kosti.

Jedná se o inovativní produkt navržený tak, aby poskytoval dlouhotrvající zábavu, uklidnil a uklidnil všechny psy. Kromě toho žvýkání a kousání pozitivně ovlivňuje psychiku domácích mazlíčků a uvádí je do stavu relaxace.

Proč funkční žvýkací kosti?

Výběr jednotlivých složek žvýkací kosti psa byl pečlivě promyšlen, protože má plnit specifické funkce. Náplň, která vyplňuje kost, má poskytnout vlákninu, hořčík a draslík pro správně fungující střeva a nervový systém. Kosti s funkční náplní jsou polská žvýkací hračka, vyrobená pouze z přírodních produktů. Jeho cenné složení umožňuje zachovat plné zdraví domácího mazlíčka a poskytnout jeho tělu potřebné živiny.

Tyto psí pochoutky jsou vyráběny z nezpracovaných surovin, kde hlavními složkami kostí pro psy jako zdroje draslíku jsou: hovězí kůže, jelení kůže a meruňky.

Kůže používaná k výrobě našich kostí je 100% přírodní, nebarvená. Podléhá pouze 3týdennímu procesu sušení při nízké teplotě (mezi 25℃ a 28℃). Sušení při takové teplotě umožňuje zachovat cenné nutriční vlastnosti všech složek. Pojivem funkčních žvýkacích kostí je kolagen přirozeně se vyskytující v kůži. Struktura kosti má příznivý vliv na zuby a dásně psa. Při okusování toto tvrdé žvýkání čistí zuby tím, že z nich odstraňuje zbytky jídla, zanechává je hladké a zabraňuje jejich žloutnutí.

Velikost kosti (13,5 cm) je univerzální, takže žvýkání funkčních kostí od Syteje Michy si bude moci užít pes jakékoliv velikosti. Funkční kosti jsou pro psy zcela bezpečné, jelikož se nedrolí a neobsahují ostré prvky, které by mohly při kousání/žvýkání poranit dásně. Božsky lahodné a zdravé pamlsky, ve kterých kombinace prvků živočišného a rostlinného původu tvoří výživnou alternativu k oblíbeným žvýkacím hračkám.

Výhody podávání funkčních žvýkacích kostí psovi:

  • kosti jsou dobrým zpestřením každodenní stravy,
  • díky různým náplním umožňují dodání dalších živin (vitamíny, minerály nebo bílkoviny),
  • jsou velkou odměnou při výchově či výcviku a motivátorem při adaptaci na nové situace,
  • jsou vynikající, zdravou formou zábavy na delší dobu, která zároveň uspokojí některé z nejdůležitějších každodenních potřeb jako je lízání, kousání, mlaskání, trhání, okusování,
  • patří k přírodním žvýkacím hračkám, které umožňují udržovat zdravé čisté zuby, posilují čelistní a mandibulální svaly, u štěňat také masírují dásně a učí kousání daného krmiva.

Při podávání žvýkací kosti od Syteje Michy nezapomeňte zajistit vašemu mazlíčkovi přístup k čerstvé vodě.

Složení : 95 % hovězí kůže, 4 % jelení kůže, 1 % meruňkový prášek.

Analytické složení:

  • 96,34 % bílkovin,
  • 1,3 % tuků,
  • 0,92 % surového popela,
  • 0,49 % hrubé vlákniny.

Kalorický obsah: 400,86 kcal/100g.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu