Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.
!!! DOPRAVA ZA 1 Kč !!! Akce na dopravu PPL Parcelshop do 30.11.2022

Kachní mlsání s batáty 80g

Hledáte perfektní svačinu pro psy, bezpečnou, zdravou a bez škodlivých přísad? Italové jsou velmi dobří v jídle a vytváření pamlsků, které psi milují. Kombinace masa mimořádné kvality s přirozenými procesy uzení dělá pamlsky zdravé a bezpečné pro každého domácího mazlíčka.

Můžeme doručit do:
29.11.2022
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Ferribiella
95 Kč
Kategorie: Sušené maso

Malá velikost příchutí z něj dělá zajímavou svačinu při každodenních procházkách nebo tréninku. Dnes naservírujte svému mazlíčkovi nevšední svačiny, které nebude moci lhostejně projít.
Každé balení je opatřeno provázkovým zapínáním, díky kterému zůstávají chutě chutné a čerstvé po dlouhou dobu.

 

SLOŽENÍ:

Kachní prsa 79,6 %, glycerin 7,92 %. sójový protein 5,6 %, sorbitrol 2,2 %, pšeničná mouka 2,2 %, kukuřičný škrob 1,13 %, chlorid sodný 0,52 %, batáty 0,37 %, pivovarské kvasnice 0,19 %.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Ferribiella je výsledkem letité lásky ke zvířatům. Albert a Carmen Avontovi vybudovali společnost, která je pojmem na mezinárodním trhu, ze železářství. Už více než 30 let neúnavně zkoumají a vyvíjí nové a nové produkty tak, aby byly němé tváře co nejspokojenější. Nyní k tomu navíc přispívají i syn Alexandr a dcera Genny.

Rozsáhlé sídlo společnosti najdete v severozápadní Itálii ve strategické poloze mezi Piemontem a Lombardií. Páteř společnosti tvoří 50 zaměstnanců. Ferribiella zásobí více než 2 tisíce obchodů v Itálii a má 26 obchodních zástupců. Nabízí služby na celém poloostrově od severu k jihu včetně ostrovů a spolupracuje s mnoha distributory v Evropě i ve světě. Jsme hrdí na to, že jedním z nich je i BiBi FOOD.

Zpět do obchodu