Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Kachní mlsání s batáty 80g

Zdravé pamlsky pro psy z vybraných surovin mají ideální velikost na to, abyste je přibalili na procházku či na cvičák. Nenajdete v nich nic škodlivého, takže můžete pejska nechat mlsat bez výčitek. Maso mimořádné kvality prošlo přirozeným procesem uzení, díky čemuž není třeba přidávat jedovaté konzervanty.

Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Ferribiella
95 Kč
Kategorie: Sušené maso

Pamlsky z kachny a batát jsou zdravé, přitom tááák dobré!

Italové se v jídle vyznají - nehledají v něm složitosti a holdují kvalitním surovinám. Jejich nátura se odráží i v těchto pamlscích. Kachní maso je bohaté na bílkoviny, železo a další vitamíny, batáty zase plné vitamínu C a vitamínů skupiny B, včetně kyseliny listové a selenu. Pamlsky mají strategickou velikost, abyste je nemuseli porcovat na menší kousky a balení je opatřené uzavíratelným zapínáním, takže dobroty vydrží dlouho čerstvé. 

SLOŽENÍ:

Kachní prsa 79,6 %, glycerin 7,92 %. sójový protein 5,6 %, sorbitrol 2,2 %, pšeničná mouka 2,2 %, kukuřičný škrob 1,13 %, chlorid sodný 0,52 %, batáty 0,37 %, pivovarské kvasnice 0,19 %.

Balíček váží 80g.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Ferribiella je výsledkem letité lásky ke zvířatům. Albert a Carmen Avontovi vybudovali společnost, která je pojmem na mezinárodním trhu, ze železářství. Už více než 30 let neúnavně zkoumají a vyvíjí nové a nové produkty tak, aby byly němé tváře co nejspokojenější. Nyní k tomu navíc přispívají i syn Alexandr a dcera Genny.

Rozsáhlé sídlo společnosti najdete v severozápadní Itálii ve strategické poloze mezi Piemontem a Lombardií. Páteř společnosti tvoří 50 zaměstnanců. Ferribiella zásobí více než 2 tisíce obchodů v Itálii a má 26 obchodních zástupců. Nabízí služby na celém poloostrově od severu k jihu včetně ostrovů a spolupracuje s mnoha distributory v Evropě i ve světě. Jsme hrdí na to, že jedním z nich je i BiBi FOOD.

Zpět do obchodu