Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Prasátko s pískátkem

Hledáte jedinečnou hračku? Oranžové prasátko je úžasné a milé zároveň.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Značka: Ferribiella
125 Kč
Kategorie: Hračky gumové, balónky a aportovací
Hmotnost: 0.65 kg
Položka byla vyprodána…

Roztomilé prasátko vybízí ke hře se psem. Byl vyroben z latexu. Uvnitř má pískátko, která mazlíčka vybízí k ještě většímu dovádění. Jeho velikost umožňuje pohodlné přenášení, zachycení a tahání. Hračka bude fungovat doma i venku. 

 

Velikost:4 x 22 cm

Materiál: Latex

PAMATOVAT! Neexistují žádné nezničitelné hračky, důležité je, aby hračky byly vybírány v souladu s povahou a temperamentem psa. Zábava by měla vždy probíhat pod neustálou péčí a kontrolou majitele.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Ferribiella je výsledkem letité lásky ke zvířatům. Albert a Carmen Avontovi vybudovali společnost, která je pojmem na mezinárodním trhu, ze železářství. Už více než 30 let neúnavně zkoumají a vyvíjí nové a nové produkty tak, aby byly němé tváře co nejspokojenější. Nyní k tomu navíc přispívají i syn Alexandr a dcera Genny.

Rozsáhlé sídlo společnosti najdete v severozápadní Itálii ve strategické poloze mezi Piemontem a Lombardií. Páteř společnosti tvoří 50 zaměstnanců. Ferribiella zásobí více než 2 tisíce obchodů v Itálii a má 26 obchodních zástupců. Nabízí služby na celém poloostrově od severu k jihu včetně ostrovů a spolupracuje s mnoha distributory v Evropě i ve světě. Jsme hrdí na to, že jedním z nich je i BiBi FOOD.

Zpět do obchodu