Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Postavičky zpěváčci

Tihle Vánoční zpěváčci mají pro vašeho pejska koledu, která ho bude zajímat! Latexové postavičky zaručují psím zoubkům maximální pohodlí a tlumené pískátko  vyburcuje vašeho miláčka k vzrušujícím vánočním hrátkám.

Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Ferribiella
155 Kč

Pejska zaměstná, páníčky pobaví

Darujte čtyřnohému parťákovi roztomilé hračky, které vám vykouzlí úsměv na rtech jak na Vánoce, tak po celý rok. Odolný latex se snadno udržuje, takže se nemusíte bát vzít s sebou hračky ven. Rozměry zpěváčků zaručují skladnost a pro tlamičku pohodlné uchopení. 

Parametry:

  • materiál: latex,
  • velikost: 14 cm.

PAMATUJTE SI, že žádné nezničitelné hračky neexistují. Zábava by měla být vždy pod dohledem opatrovníka a s ohledem na temperament psa. 

O značce Ferribiella

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Ferribiella je výsledkem letité lásky ke zvířatům. Albert a Carmen Avontovi vybudovali společnost, která je pojmem na mezinárodním trhu, ze železářství. Už více než 30 let neúnavně zkoumají a vyvíjí nové a nové produkty tak, aby byly němé tváře co nejspokojenější. Nyní k tomu navíc přispívají i syn Alexandr a dcera Genny.

Rozsáhlé sídlo společnosti najdete v severozápadní Itálii ve strategické poloze mezi Piemontem a Lombardií. Páteř společnosti tvoří 50 zaměstnanců. Ferribiella zásobí více než 2 tisíce obchodů v Itálii a má 26 obchodních zástupců. Nabízí služby na celém poloostrově od severu k jihu včetně ostrovů a spolupracuje s mnoha distributory v Evropě i ve světě. Jsme hrdí na to, že jedním z nich je i BiBi FOOD.

Zpět do obchodu