Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Plyšový pes s pískátkem

Uvnitř pejsek ukrývá šustící folii a pískátka, díky čemuž je ještě zajímavějším společníkem pro psí hrátky - jak s páníčky, tak s ostatními psími kamarády.

Můžeme doručit do:
23.4.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Ferribiella
489 Kč

Plyšový pejsek Ferribiella je kombinací dokonalého společníka na hraní a rozkošného plyšáka. Pejsek je vyroben z měkkého polyesteru, materiálu, který je jemný a zároveň velmi příjemný na dotek.

Díky pískadlům má plyš také šustivé prvky, které podněcují psí zvědavost a ochotu zapojit se do společné činnosti. Vyčnívající prvky umožňují pohodlné přenášení, třepání nebo chytání hračky.
Nízká hmotnost je také velkou výhodou, zejména u mladších psů.
Dejte svému mazlíčkovi hračku, kterou bude milovat ještě dnes!

 

Pamatovat si! Neexistují žádné nezničitelné hračky! Hra by měla vždy probíhat pod dohledem majitele. Hračky by měly být vybírány podle věku, povahy a temperamentu domácího mazlíčka!

Rozměry 26 x 18 x 33 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Ferribiella je výsledkem letité lásky ke zvířatům. Albert a Carmen Avontovi vybudovali společnost, která je pojmem na mezinárodním trhu, ze železářství. Už více než 30 let neúnavně zkoumají a vyvíjí nové a nové produkty tak, aby byly němé tváře co nejspokojenější. Nyní k tomu navíc přispívají i syn Alexandr a dcera Genny.

Rozsáhlé sídlo společnosti najdete v severozápadní Itálii ve strategické poloze mezi Piemontem a Lombardií. Páteř společnosti tvoří 50 zaměstnanců. Ferribiella zásobí více než 2 tisíce obchodů v Itálii a má 26 obchodních zástupců. Nabízí služby na celém poloostrově od severu k jihu včetně ostrovů a spolupracuje s mnoha distributory v Evropě i ve světě. Jsme hrdí na to, že jedním z nich je i BiBi FOOD.

Zpět do obchodu