Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Plyšová veleryby s pískátkem

Vyčnívající ploutve umožňují mazlíčkovi snadno chytit plyšovou hračku a přemístit ji na libovolné místo. Kromě toho také usnadňují pohodlné tahání s majitelem nebo psími společníky. Šustivé prvky uvnitř stimulují psí zvědavost. Navíc pískátka dělají hru ještě zajímavější a napínavější.

Můžeme doručit do:
15.4.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Ferribiella
325 Kč

Novinka od tvůrců značky Ferribiella! Nádherní plyšáci, které si každý pejsek zamiluje od prvního hraní. Velryba je vyrobena z měkkého, jemného a na dotek velmi příjemného polyesteru. Šustivé prvky uvnitř stimulují psí zvědavost. Navíc pískátka dělají hru ještě zajímavější a napínavější.


Vyčnívající ploutve umožňují mazlíčkovi snadno chytit plyšovou hračku a přemístit ji na libovolné místo. Kromě toho také usnadňují pohodlné tahání s majitelem nebo psími společníky.
Dnes dopřejte svému mazlíčkovi roztomilé hračky, které kombinují krásný vzhled a neobvyklý design.

 

Pamatovat! Neexistují žádné nezničitelné hračky! Zábava by měla vždy probíhat pod dohledem majitele. Hračky by měly být vybírány podle věku, povahy a temperamentu vašeho mazlíčka!

Rozměry 33 x 25 x 18 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Ferribiella je výsledkem letité lásky ke zvířatům. Albert a Carmen Avontovi vybudovali společnost, která je pojmem na mezinárodním trhu, ze železářství. Už více než 30 let neúnavně zkoumají a vyvíjí nové a nové produkty tak, aby byly němé tváře co nejspokojenější. Nyní k tomu navíc přispívají i syn Alexandr a dcera Genny.

Rozsáhlé sídlo společnosti najdete v severozápadní Itálii ve strategické poloze mezi Piemontem a Lombardií. Páteř společnosti tvoří 50 zaměstnanců. Ferribiella zásobí více než 2 tisíce obchodů v Itálii a má 26 obchodních zástupců. Nabízí služby na celém poloostrově od severu k jihu včetně ostrovů a spolupracuje s mnoha distributory v Evropě i ve světě. Jsme hrdí na to, že jedním z nich je i BiBi FOOD.

Zpět do obchodu