Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.
!!! DOPRAVA ZA 1 Kč !!! Akce na dopravu PPL Parcelshop do 30.11.2022

Plyšová stonožka s pískátkem

Okouzlující maskot ve tvaru housenky je dalším návrhem od tvůrců značky Ferribiella. Díky použití měkkého, ale na dotek velmi příjemného polyesteru je plyšák okouzlujícím společníkem pro psí hry jak mezi štěňaty, tak i staršími psy. Ideální jako společník na odpolední spánek

Můžeme doručit do:
29.11.2022
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Ferribiella
395 Kč
Plyšová stonožka s pískátkem
Novinka

Díky šustivým prvkům si bude každý pes ochotněji hrát spolu. Díky trubkám hra poskytuje další emoce a vzrušení. 
Dopřejte dnes svému pejskovi plyšovou hračku, která je nejen roztomilá, ale zároveň je zábavou na mnoho hodin společné zábavy.

Zapamatovat si! Neexistují žádné nezničitelné hračky! Zábava by měla vždy probíhat pod dohledem majitele. Hračky by měly být vybírány podle věku, povahy a temperamentu vašeho mazlíčka!

Rozměry: 15 x 20 x 42 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Ferribiella je výsledkem letité lásky ke zvířatům. Albert a Carmen Avontovi vybudovali společnost, která je pojmem na mezinárodním trhu, ze železářství. Už více než 30 let neúnavně zkoumají a vyvíjí nové a nové produkty tak, aby byly němé tváře co nejspokojenější. Nyní k tomu navíc přispívají i syn Alexandr a dcera Genny.

Rozsáhlé sídlo společnosti najdete v severozápadní Itálii ve strategické poloze mezi Piemontem a Lombardií. Páteř společnosti tvoří 50 zaměstnanců. Ferribiella zásobí více než 2 tisíce obchodů v Itálii a má 26 obchodních zástupců. Nabízí služby na celém poloostrově od severu k jihu včetně ostrovů a spolupracuje s mnoha distributory v Evropě i ve světě. Jsme hrdí na to, že jedním z nich je i BiBi FOOD.

Zpět do obchodu