Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Plameňák pískací

Uvnitř plameňáka je pískátko, díky které si bude náš čtyřnohý kamarád ještě ochotněji hrát. V případě znečištění jej lze umýt pod tekoucí vodou pomocí jemných a pro zvířata bezpečných čisticích prostředků.

Můžeme doručit do:
27.5.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Ferribiella
155 Kč

Nejnovější hračky od tvůrců značky právě dorazily! Vítejte v naší letní kolekci roztomilých a dokonale pištějících plameňáků.
Hračka je celá vyrobena z latexu bezpečného pro zvířata - lehký materiál, snadno se čistí. Nízká hmotnost navíc umožňuje i těm nejmladším štěňatům užít si hodiny skvělé zábavy - uvnitř i venku.


Uvnitř plameňáka je pískátko, díky které si bude náš čtyřnohý kamarád ještě ochotněji hrát.
V případě znečištění jej lze umýt pod tekoucí vodou pomocí jemných a pro zvířata bezpečných čisticích prostředků.

 

Pamatovat! Neexistují žádné nezničitelné hračky! Zábava by měla vždy probíhat pod dohledem majitele. Hračky by měly být vybírány podle věku, povahy a temperamentu vašeho mazlíčka!

 

Rozměry 27 x 16 x 8 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Ferribiella je výsledkem letité lásky ke zvířatům. Albert a Carmen Avontovi vybudovali společnost, která je pojmem na mezinárodním trhu, ze železářství. Už více než 30 let neúnavně zkoumají a vyvíjí nové a nové produkty tak, aby byly němé tváře co nejspokojenější. Nyní k tomu navíc přispívají i syn Alexandr a dcera Genny.

Rozsáhlé sídlo společnosti najdete v severozápadní Itálii ve strategické poloze mezi Piemontem a Lombardií. Páteř společnosti tvoří 50 zaměstnanců. Ferribiella zásobí více než 2 tisíce obchodů v Itálii a má 26 obchodních zástupců. Nabízí služby na celém poloostrově od severu k jihu včetně ostrovů a spolupracuje s mnoha distributory v Evropě i ve světě. Jsme hrdí na to, že jedním z nich je i BiBi FOOD.

Zpět do obchodu