Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Pivo pro psy

Pivo pro psy Bottom Sniffer je narozdíl od lidské varianty parádním životabudičem! Složení s lopuchem a pampeliškou dodává nápoji jedinečnou a osvěžující chuť. Ideální způsob, jak oživit psí oslavu narozenin nebo se svým psem “zajít na jedno”. ŽÁDNÝ ALKOHOL, ŽÁDNÉ BUBLINKY.

Můžeme doručit do:
27.5.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: DOGG
120 Kč

Tuhle párty si užijete spolu!

Taky jste si někdy říkali, že byste nejraději zašli na pivo se svým psem? Anglický odborník na psí drinky Woof & Brew vzal takový nápad vážně. Kromě ozdravných a specificky zaměřených psích toniků vyplnil díru na trhu i pivem pro psy

Psí pivo samozřejmě neobsahuje žádný alkohol ani nemá bublinky. Než se výrobce do nápoje pustil, pečlivě vychytal složení ve spolupráci s veterináři a nutričními odborníky, stejně jako my předtím, než jsme začali krmit pejsky BiBi FOOD menu

Originální pochoutka pro psa je 100% přírodní. Ingredience jako chaluha bublinatá, pampeliška, lopuch, kopřiva nebo lněné semínko zaručují, že je směs nabitá minerály, vitamíny a antioxidanty. Jedinečná a osvěžující chuť zaručuje, že si pejsek psí pivo užije jako dobrotu z misky na vodu, zálivku na jinak suchých granulí nebo jako PSOlečenský drink na psí party. Pro tyto účely doporučujeme pořídit party balení psího piva po 12 kusech.

Co dává nápoji pivní charakter?

Pivní chuť a charakter pochází z tzv. mladiny, což je pouze chmel, slad a voda. Tato tekutina stojí úplně na začátku procesu výroby piva pro lidskou spotřebu, které ještě nezačalo kvasit. Ponechává si tak svou typickou vůni a chuť, nicméně bez devastujících účinků alkoholu.

woof&brew_psi_pivo

Narozdíl od lidské varianty, má pivo pro psy 3 výhody:

  • je NEALKOHOLICKÉ,
  • nemá v sobě ŽÁDNÉ BUBLINKY = není sycené oxidem uhličitým,
  • je SCHVÁLENÉ VETERINÁŘI a nutričními odborníky nejen jako neškodné, ale navíc jako psímu ZDRAVÍ PROSPĚŠNÉ!

Jak doporučujeme podávat: Pivo přilejte do jídla nebo misky namísto vody. Raději se ale ujistěte, že má pejsek přístup i v čerstvé vodě. Nepřekračujte doporučené množství 1 láhev denně

Složení: nekvašená mladina z koncentrátu (chmel, slad, voda, kyselina citrónová), chaluha bublinatá, přírodní kuřecí aroma, pampeliška, lopuch, kopřiva, lněné semínko, rooibos, konzervant sorbát draselný.

Objem: 330 ml

Woof & Brew

Woof & Brew jsou odborníci na psí nápoje sídlící ve Spojeném království, kde je situovaná i celá výroba. Jde o první značku na světě, která se specializuje na přírodní bylinné pití pro psy a kočky. Vznikla v roce 2012 a receptury unikátních bylinných směsí jsou od začátku podrobeny přísnému veterinárnímu dohledu, aby nápoje nebyly jen dalším marketingovým trikem. Rozličné varianty, jako je psí pivo, tonik nebo například “pawsecco”, napomáhají řešení konkrétních zdravotních nedostatků a jsou přínosem pro celkovou kondici našich čtyřnohých přátel. Na zdraví!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu