Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Pawzler Hlavolam pro psy Set pro štěňata

Je vaše štěně neúnavný nástroj likvidace? Procházky odpovídající denní zátěži štěněte nestačí a hračky ničí jak na běžícím páse? Nebo prostě chcete podpořit kognitivní funkce a vytvořit si se psem už odmalička to nejpevnější pouto? Na tohle všechno jsou odpovědí psí hlavolamy Pawzler.

Můžeme doručit do:
27.5.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: DOGG
869 Kč

Hračka pro psy Pawzler podpoří mozkovnu každého štěněčího génia!

Pokud máte doma border kolii, vizslu nebo maliňáka, určitě víte, co to znamená, když pejskovi cvičák ani procházka prostě nestačí. Tato plemena lidé vyšlechtili, aby pásla ovce, pomáhala při lovu nebo měla jiné pracovní využití. Je tedy jasné, že mozek jim jede na plné obrátky, jsou fyzicky fit a pud jim velí, obzvláště v nízkém věku, jet ve všech ohledech na plné obrátky. 

Abyste psa zabavili, unavili a uklidnili, jsou tu psí hračky Pawzler. Logické hry pro psy, které jsou vyrobené v Evropě z bezpečných, netoxických materiálů, jsou výzvou jak pro intelekt, tak pro kultivování loveckých instinktů. Aby se pejsek dostal k dobrotě, musí se naučit posouvat, zvedat, tahat a otáčet. 

Pawzler set pro štěňata je sada hlavolamů pro psí začátečníky. Štěňatům se postará ov hodiny a hodiny zábavy a mentální stimulace. Náročnost hlaolamů je speciálně přizpůsobená mláďatům psa, a to ať už máte hyperaktivního pracanta, nebo jen chcete podpořit mentální rozvoj. 

Proč si štěňata i páníčci zamilovali hračky Pawzler?

Protože se umí pejskům každý den postarat o nové výzvy! Hlavolamy můžete otáčet a měnit jejich pozici, takže vašeho psa hned tak neomrzí. Sada pro štěňata Pawzler podporuje sebevědomí a kognitivní rozvoj, a zároveň posiluje vaše pouto se štěnětem.

Pawzler Sada pro štěňata obsahuje hlavolamy, hrací desku a lízací podložku pro maximální požitek z hraní. Schovejte psovi jeho oblíbené pamlsky a naučte ho tak něco nového. Postupně přijde na kloub tomu jak nejen posouvat, ale taky otáčet, ať už k tomu použije tlapku nebo čumáček.

Hlavolamy naplňte drobnými tréninkovými pamlsky, kousky sušeného masa, jogurty YowUp, arašídovou pastou Rogy nebo výtečným psím smoothiem od SmoothieDog. Části hlavolamu můžete bez obavy umýt v myčce.

Narozdíl od jiných hlavolamů pro psy, rozložení Pawzleru můžete měnit každý den, takže vašeho psa hned tak neomrzí. Potřebujete maximální obtížnost? Není problém. Propojte více hracích desek dohromady a připravte psovi ultimátní výzvu.

Tip: Otočením žlutých a oranžových částí nastavíte obtížnost hlavolamu.

Set obsahuje: 8 kusů (celkem 15 úkrytů na pamlsky), které skýtají nekonečné možnosti! Je tu víc částí, než se vejde na hrací desku.
1x Hrací deska
2x Zoey
1x Onix
2x Maya
2x Oli

Rozměry: 24 x 18 x 6 cm (D x Š x V)
Hmotnost: 0,6 kg
Jak o hlavolam pečovat: Pawzler je vhodný do myčky na nádobí.

Péče: Pawzler je vhodný do myčky na nádobí.

 

 Jak prodloužit životnost hračky Pawzler?

Nenechávejte pejska s hlavolamem osamotě a naučte ho hrát si s ním tak ,aby ho neničil. Pokud si začne plést hračku se žvýkací kostičkou nebo projeví jiné známky frustrace, zakročte pozitivní motivací a přesměrujte jeho pozornost zpátky k hledání pamlsků. Někdy zabere dát na pár okamžiků hračku pryč a vrátit mu jí zpátky teprve až se uklidní.

Je důležité, aby si pes logické hry pro psy od Pawzler nepletl se žvýkací hračkou. Díky tomu vašemu chlupatému kámoši hračka vydrží delší dobu a, co je nejdůležitější, zůstane v bezpečí. Jakmile pes najdete všechny pamlsky, vždy hlavolam uschovejte na bezpečné místo, abyste zabránili případnému žvýkání a poškození.

Hlavolam po hraní vždycky zkontrolujte a pokud pes nějaké části rozbil, dejte je pryč. Pokud je některá už nepoužitelná, nevěšte hlavu, nemusíte kupovat celou hračku. Každou část je možné dokoupit samostatně.

Pawzler
Značka Pawzler byla založená dvěma milovníky psů na Slovinsku. Pes, který se nudí, může mít sklony k problematickému chování, a proto Pawzler mezi pejskaři rozšiřuje povědomí o tom, že stejně jako fyzická únava, je důležité i mentální cvičení. Výrobky Pawzler se vyrábí v Evropě z kvalitních a zdraví nezávadných materiálů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu