Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Pasta pro psy a kočky pro zdravé klouby a kosti

Paštika chutná svačina pro pejsky a kočičky. Obsahuje glukosamin a chondroitin, které posilují klouby, podporují jejich regeneraci a stimulují přestavbu chrupavek.

Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: LoviDog
105 Kč
Kategorie: Za odměnu

Paštiková pochoutka pro psy

Paštiky jsou chutné svačiny, které lze použít jak pro zpestření jídla, tak i jako odměnu. Chutná vůně také umožňuje zamaskovat vitamíny, léky nebo anthelmintické tablety, což usnadňuje jejich podávání domácím mazlíčkům. Paštika je také hezkou formou odměny při tréninku a procházkách. Dávání pamlsků vytváří pozitivní asociace s vykonávanou činností, díky čemuž jsou zvířata ochotnější plnit úkoly a jsou poslušnější. Pohodlný tvar tuby vám umožní vzít si pochoutku s sebou kamkoli - ať už do parku nebo na další výlety. Pasta je vhodná i pro použití do vzdělávacích hraček a kousátek.

Posilování kloubů a kostí

Dobré svačinky nejsou jen ty, které mají rádi naši mazlíčci. V mnoha pochoutkách můžeme našim mazlíčkům propašovat další živiny a vitamíny potřebné pro správné fungování a udržení zdraví. Paštika obsahuje glukosamin a chondroitin , spolehlivé duo při léčbě kloubních onemocnění. Tyto orgány jsou každý den vystavovány námazeí a časem je nevyhnutelné i jejich přirozené opotřebení. S doplňováním by se proto mělo začít co nejdříve, aby se náš mazlíček mohl déle těšit zdraví a bezbolestnému fungování. Jak chondroitin, tak glukosamin jsou stavební kameny chrupavky a synoviální tekutiny. Poskytování těchto látek tělu mazlíčka podporuje regeneraci kloubů a snižuje jejich předčasné opotřebení.

Vzhledem k vysoké koncentraci vitamínů a minerálů se u středně velkého psa doporučuje používat maximálně jednu tubu denně.

Složení: maso ořez a vnitřnosti 92 % (játra min. 30 %), bramborový škrob, rybí tuk (zdroj Omega 3 kyselin), mrkvová vláknina, vápenaté mořské mušle, modifikovaný škrob, glukosamin.  

Dietní doplňkové látky / kg: glukosamin 15 000 mg, chondroitin 10 000 mg, kyselina hyaluronová 1 000 mg, vitamín E1 1 000 mg, vitamín C 5 000 mg, měď 200 mg, mangan 200 mg, zinek 200 mg, selen 3 mg.

90g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu