Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Hypoalergenní kost brokolice s brusinkou

Ovčí žvýkací kost je výborná i pro alergiky! Kromě benefitů ovčího masa, brusinky, brokolice a kurkumy přináší dlooouuuhé hodiny žvýkání, žužlání, olizování, zkrátka parádní psí zábavy. Ta má navíc pozitivní vliv na psychiku domácích mazlíčků a uvádí je do stavu blažené relaxace.

 

 

Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Syta micha
109 Kč

Be-e-e-zpečně nejlepší žvýkací zábava pro pejsky!

Řada kostiček Sheep line navržená tak, aby psovi poskytla potřebné živiny a důkladným žvýkáním přinesla klid na duši. Tyto psí pochoutky jsou vyrobeny z nezpracovaných komponent a těmi není nic jiného než ovčí maso, ovčí kůže, brusinky, brokolice a kurkuma

Ovčí maso nemá v českém jídelníčku moc tradici, přitom je na výsost zdravé! Kromě spousty bílkovin obsahuje kopu vitamínů a má například abnormálně vysoký obsah tzv. hemového železa, které je lépe vstřebatelné, vitamínů skupiny B12, nezbytných pro správnou funkci nervového systému, a selenu, který zabraňuje poškození volnými radikály. Ty mají na svědomí srdeční a rakovinná onemocnění i infekční nákazy. Jehněčí je výborným zdrojem omega-3 mastných kyselin, které taky působí protizánětlivě.

Ovčí kůže je výbornou alternativou k hovězí kůži a neztrácí body ani při porovnávání pevnosti. Většina psích alergiků navíc snese ovčí lépe než jakýkoliv jiný druh masa. 

Brusinky  – jsou bohatým zdrojem vitamínu C a anthokyanů, známé především pro svou posilování imunitního systému a antioxidační účinky. Tato přírodní surovina brání množení bakterií způsobujících záněty močových cest a je výborným zdrojem vlákniny skvělé pro trávení. Brusinky zabraňují zácpě a pomáhají udržovat správnou hladinu cukru, zejména po jídle.

Brokolice  – dietní zelenina, která poskytuje minerály, jako je například draslík, důležitý pro zdravé srdce a krevního tlak, nebo třeba mangan, který se podílí na mnoha metabolických procesech. Obsahuje i sloučeniny síry (sulforafan) s potenciálními protirakovinnými a protizánětlivými vlastnostmi.

Kurkuma  – obsahuje kurkumin, který dělá pro zdraví hotové zázraky. Pyšní se protizánětlivými a antimikrobiálními účinky a je prevencí neurodegenerativních chorob (mrtvice, demence…). Taky stimuluje žluč, čímž napomáhá funkci jater. Chrání i psí srdíčko před kardiovaskulárními onemocněními. Mimo to funguje jako fantastický antioxidant a brání buňky před ničivým oxidačním stresem.

sytamicha_shipline

zdroj: aussie_jasper_yed_ragnar

Proč funkční žvýkací kosti Syta Micha?

Kůže použitá na výrobu kostí je 100% přírodní a nebarvená. Má za sebou 3 týdenní proces sušení při nízké teplotě (mezi 25℃ a 28℃), což umožňuje zachovat cenné nutriční vlastnosti použitých ingrediencí. Pojivem funkčních žvýkacích kostí je kolagen, který se v kůži vyskytuje přirozeně.

Složení pamlsku má příznivý vliv na zuby a dásně mladých i starších psů, protože mechanicky odstraňuje zubní plak i zbytky jídla. Díky tomu je zanechává hladké a pomáhá, aby nežloutly.

Hoďte pejska do pohody cestou, která je pro něj nejpřirozenější

Správná výživa je pro psy životně důležitá. Kromě vyváženého jídelníčku zahrnuje také potřebu kousat, olizovat a žvýkat. Potřebují to psi všech plemen, velikostí i věkových kategorií! Zvýšenou potřebu žvýkacích aktivit můžeme pozorovat hlavně u štěňat a mladých pejsků. A není divu. Prořezávající se zuby bolí a dráždí dásně. Jedinou úlevou je žvýkání čehokoliv, co důkladně promasíruje dásně a přinese úlevu.

Kosti Syta Micha jsou inovativní produkt. Poskytují pejskům dlouhou zábavu, a zároveň je uklidňují, protože kousání a žvýkání má na psychiku našich čtyřnohých kámošů pozitivní vliv a dokáže je zrelaxovat.

Velikost kostičky (12 cm) je univerzální, proto si žvýkání užijí pejsci všech velikostí!

Funkční kosti jsou pro psy zcela bezpečné, protože se nedrolí a neobsahují ostré prvky, které by poranily dásně. Neuvěřitelně lahodné a zdravé pamlsky, ve kterých je kombinace prvků živočišného a rostlinného původu nutriční alternativou oblíbených kousátek.

Výhody poskytování funkčních žvýkacích kostí vašemu psovi:

  • kosti jsou vítaným doplňkem každodenní stravy,
  • díky různým náplním mají přidanou nutriční hodnotu (vitamíny, minerály a bílkoviny),
  • jsou velkou odměnou při výchově či výcviku a motivátorem při adaptaci na nové situace,
  • jsou zdravou formou zábavy na delší dobu, která zároveň uspokojí jedny z nejdůležitějších každodenních potřeb jako je olizování, kousání, žvýkání a žužlání,
  • patří k pochoutkám, které umožňují udržovat zuby zdravé a čisté posilovat čelistní svaly i čelisti,
  • štěňatům masírují dásně a učí je žvýkat potravu,
  • kostičku pro štěňata můžete dávat pejsků a fenečkám ve věku od 4 měsíců.
  • Pozor, nezapomeňte ke žvýkací kostičce zajistit miláčkovi taky neomezený přístup k čerstvé pitné vodě!

Složení:

Ovčí kůže 91,5 %, sušená ovce 4 %, sušené brusinky 2 %, sušená brokolice 2 %, kurkuma 0,5 %

Analytické složení:

Hrubý protein – 78,1 %

surový tuk - 13%

Surový popel – 4 %

Surová vláknina – 3,1 %

Kalorická hodnota: 437 kcal/100g

Velikost: 12 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu