Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Náhradní nože Groomi

V průměru jeden hřeben vydrží 18 měsíců, což uživateli poskytuje cenově výhodnou péči po mnoho let. Groomi je vhodný pro psy, kočky i pro koně. Není nutné vyvíjet tlak, takže pejsek nezažívá žádné nepohodlí a vyčesávání si může užít.

Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Groomi
690 Kč

JAK HŘEBENY FUNGUJÍ?

Zuby hřebenu Groomi jsou od sebe tak daleko a jsou tak mělké, aby neublížily kůži ani zdravé srsti mazlíčka. Vyvážené rozložení zubů tak zaručuje, že hřeben Groomi účinně odstraní odumřelé chlupy, kožní buňky (lupy) i nečistoty, a zároveň zvířeti nezpůsobuje žádné nepohodlí. 

4 DŮVODY, PROČ POTŘEBUJETE GROOMIHO

Kartáč k vyčesávání chlupů Groomi je pečlivě navržený tak, aby zaručoval šetrnou a efektivní péči o srst. Je pro něj typická širší plocha a nízký design, což zabraňuje poranění kůže a zajišťuje, že se srst neláme.

Není nutné vyvíjet tlak, takže pejsek nezažívá žádné nepohodlí a vyčesávání si může užít. Spousta psů má k vyčesávání odpor, a to právě kvůli nevhodným produktům. Kartáč Groomi změní názor vašeho psa!

Snímek obrazovky 2024-01-15 v 11.38.44

V bezpečí bude nejen kůže a srst vašeho miláčka, ale i vaše končetiny, protože rukojeť kartáče je ergonomická

Výsledky, kterých Groomi dosahuje, musíte vidět, abyste jim uvěřili, a proto nabízíme 100% záruku spokojenosti pro vás i vašeho mazlíčka!

 

VAROVÁNÍ:

Tento produkt není určen pro použití u zvířat s mimořádně dlouhou srstí a/nebo alergiemi nebo kožními onemocněními nebo zvířat mladších 6 měsíců.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu