Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Mochomůrka pískací

Roztomilá latexová hračka - pro štěňata a pejsky menších plemen je zárukou skvělé zábavy s vaším mazlíčkem. Houba je opatřena pískátkem. Malá hmotnost a velikost umožňují pohodlné nošení, aportování nebo zachycení hračky během letu.

 

Můžeme doručit do:
23.4.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Ferribiella
95 Kč

Tvůrci značky moc dobře vědí, jak vytvořit hračky, které jsou roztomilé a milují je psi všech věkových kategorií.
Dnes darujte svému mazlíčkovi hračku, která mu udělá spoustu radosti a vzrušení.

V případě znečištění jej lze umýt pod tekoucí vodou s přídavkem čisticích prostředků, které jsou pro zvířata bezpečné.

 

Zapamatovat si! Neexistují žádné nezničitelné hračky! Zábava by měla vždy probíhat pod dohledem majitele. Hračky by měly být vybírány podle věku, povahy a temperamentu vašeho mazlíčka!

 

Materiál: Latex

Rozměry: 10 x 8 x 8 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Ferribiella je výsledkem letité lásky ke zvířatům. Albert a Carmen Avontovi vybudovali společnost, která je pojmem na mezinárodním trhu, ze železářství. Už více než 30 let neúnavně zkoumají a vyvíjí nové a nové produkty tak, aby byly němé tváře co nejspokojenější. Nyní k tomu navíc přispívají i syn Alexandr a dcera Genny.

Rozsáhlé sídlo společnosti najdete v severozápadní Itálii ve strategické poloze mezi Piemontem a Lombardií. Páteř společnosti tvoří 50 zaměstnanců. Ferribiella zásobí více než 2 tisíce obchodů v Itálii a má 26 obchodních zástupců. Nabízí služby na celém poloostrově od severu k jihu včetně ostrovů a spolupracuje s mnoha distributory v Evropě i ve světě. Jsme hrdí na to, že jedním z nich je i BiBi FOOD.

Zpět do obchodu