Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Míč s lanem zářící ve tmě

Zábavný míč s lanem, který září ve tmě. Průměr míče je 6.5 cm a délka lana 28 cm. Míč je vyroben z luminoscentního materiálu, který se u zdroje světelného záření nabije a následně září ve tmě. 

Můžeme doručit do:
25.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Ferribiella
185 Kč

Zábavný míč s lanem, který září ve tmě. Průměr míče je 6.5 cm a délka lana 28 cm. Míč je vyroben z luminoscentního materiálu, který se u zdroje světelného záření nabije a následně září ve tmě. Díky dlouhému lanu míč odhodíte dostatečně daleko a zároveň se o něj se psem můžete přetahovat.

Rozměry: průměr 6.5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Ferribiella je výsledkem letité lásky ke zvířatům. Albert a Carmen Avontovi vybudovali společnost, která je pojmem na mezinárodním trhu, ze železářství. Už více než 30 let neúnavně zkoumají a vyvíjí nové a nové produkty tak, aby byly němé tváře co nejspokojenější. Nyní k tomu navíc přispívají i syn Alexandr a dcera Genny.

Rozsáhlé sídlo společnosti najdete v severozápadní Itálii ve strategické poloze mezi Piemontem a Lombardií. Páteř společnosti tvoří 50 zaměstnanců. Ferribiella zásobí více než 2 tisíce obchodů v Itálii a má 26 obchodních zástupců. Nabízí služby na celém poloostrově od severu k jihu včetně ostrovů a spolupracuje s mnoha distributory v Evropě i ve světě. Jsme hrdí na to, že jedním z nich je i BiBi FOOD.

Zpět do obchodu