Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

MAXI kost pro svěží dech s mátou a zeleným čajem 22cm

Maxi kost pro maximální zábavu! Žvýkací kost pro svěží dech od značky Syta Micha patří do skupiny funkčních kostí. Kromě toho, že je pro pejska skvělým zdrojem zábavy, podporuje i jeho přirozené žvýkací instinkty a mechanicky čistí zuby vyrobené pouze z přírodních produktů. Delší pokousáníčko je dobré i pro psychický stav vašeho pejska, protože masáž zubů a dásní má pozitivní vliv na psychiku a přivádí mazlíčky do stavu relaxace.

Můžeme doručit do:
15.4.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Syta micha
258 Kč

Zabijte dvě mouchy jednou ranou - dopřejte pejskovi zábavu i svěží dech!

Složení kosti je pečlivě promyšlené, protože plní specifickou funkci. Náplň je navržená tak, aby snížila počet bakterií v tlamičce vašeho miláčka postarala se mu o příjemný dech. Funkční žvýkací kost od značky Syta Micha je vyrobená pouze z přírodních surovin. Ve složení hrají prim hovězí kůže, hovězí maso, chlorofylin, máta a zelený čaj.

Správná výživa je pro psy životně důležitá. Kromě vyváženého jídelníčku zahrnuje také potřebu kousat, olizovat a žvýkat. Pořebují to psi všech plemen, velikostí i věkových kategorií! Zvýšenou potřebu žvýkacích aktivit můžeme pozorovat hlavně u štěňat a mladých pejsků. A není divu. Prořezávající se zuby bolí a dráždí dásně. Jedinou úlevou je žvýkání čehokoliv, co důkladně promasíruje dásně a přinese úlevu.

Hoďte pejska do pohody cestou, která je pro něj nejpřirozenější

Kosti Syta Micha jsou inovativní produkt. Poskytují pejskům dlouhou zábavu, a zároveň je uklidňují, protože kousání a žvýkání má na psychiku našich čtyřnohých kámošů pozitivní vliv a dokáže je zrelaxovat.

Proč funkční žvýkací kosti?

Kůže použitá na výrobu kostí je 100% přírodní a nebarvená. Má za sebou 3 týdenní proces sušení při nízké teplotě (mezi 25℃ a 28℃), což umožňuje zachovat cenné nutriční vlastnosti použitých ingrediencí. Pojivem funkčních žvýkacích kostí je kolagen, který se v kůži vyskytuje přirozeně.

Složení pamlsku má příznivý vliv na zuby a dásně mladých i starších psů, protože mechanicky odstraňuje zubní plak i zbytky jídla. Díky tomu je zanechává hladké a pomáhá, aby nežloutly.

Velikost kostičky (22 cm) je ideální pro střední a velká plemena psů.

Funkční kosti jsou pro psy zcela bezpečné, protože se nedrolí a neobsahují ostré prvky, které by poranily dásně. Jde o neuvěřitelně lahodné a zdravé pamlsky, ve kterých je kombinace prvků živočišného a rostlinného původu ideální nutriční alternativou oblíbených kousátek.

Z čeho je kost vyrobená?

 

hovezi_mata

Výhody poskytování funkčních žvýkacích kostí vašemu psovi:

  • kosti jsou vítaným doplňkem každodenní stravy,
  • díky různým náplním mají přidanou nutriční hodnotu (vitamíny, minerály a bílkoviny),
  • jsou velkou odměnou při výchově či výcviku a motivátorem při adaptaci na nové situace,
  • jsou zdravou formou zábavy na delší dobu, která zároveň uspokojí jedny z nejdůležitějších každodenních potřeb jako je olizování, kousání, žvýkání a žužlání,
  • patří k pochoutkám, které umožňují udržovat zuby zdravé a čisté posilovat čelistní svaly i čelisti,
  • štěňatům masírují dásně a učí je žvýkat potravu.

Pozor, nezapomeňte ke žvýkací kostičce zajistit miláčkovi taky neomezený přístup k čerstvé pitné vodě!

Kostička váží 210 g.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu