Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

MAXI kost pro svěží dech s mátou a zeleným čajem 22cm

Maxi kost pro maximální zábavu! Žvýkací kost pro svěží dech od značky Syta Micha patří do skupiny funkčních kostí. Kromě toho, že je pro pejska skvělým zdrojem zábavy, podporuje i jeho přirozené žvýkací instinkty a mechanicky čistí zuby vyrobené pouze z přírodních produktů. Delší pokousáníčko je dobré i pro psychický stav vašeho pejska, protože masáž zubů a dásní má pozitivní vliv na psychiku a přivádí mazlíčky do stavu relaxace.

Můžeme doručit do:
5.6.2023
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Syta micha
258 Kč

Zabijte dvě mouchy jednou ranou - dopřejte pejskovi zábavu i svěží dech!

Složení kosti je pečlivě promyšlené, protože plní specifickou funkci. Náplň je navržená tak, aby snížila počet bakterií v tlamičce vašeho miláčka postarala se mu o příjemný dech. Funkční žvýkací kost od značky Syta Micha je vyrobená pouze z přírodních surovin. Ve složení hrají prim hovězí kůže, hovězí maso, chlorofylin, máta a zelený čaj.

Správná výživa je pro psy životně důležitá. Kromě vyváženého jídelníčku zahrnuje také potřebu kousat, olizovat a žvýkat. Pořebují to psi všech plemen, velikostí i věkových kategorií! Zvýšenou potřebu žvýkacích aktivit můžeme pozorovat hlavně u štěňat a mladých pejsků. A není divu. Prořezávající se zuby bolí a dráždí dásně. Jedinou úlevou je žvýkání čehokoliv, co důkladně promasíruje dásně a přinese úlevu.

Hoďte pejska do pohody cestou, která je pro něj nejpřirozenější

Kosti Syta Micha jsou inovativní produkt. Poskytují pejskům dlouhou zábavu, a zároveň je uklidňují, protože kousání a žvýkání má na psychiku našich čtyřnohých kámošů pozitivní vliv a dokáže je zrelaxovat.

Proč funkční žvýkací kosti?

 

Kůže použitá na výrobu kostí je 100% přírodní a nebarvená. Má za sebou 3 týdenní proces sušení při nízké teplotě (mezi 25℃ a 28℃), což umožňuje zachovat cenné nutriční vlastnosti použitých ingrediencí. Pojivem funkčních žvýkacích kostí je kolagen, který se v kůži vyskytuje přirozeně.
Složení pamlsku má příznivý vliv na zuby a dásně mladých i starších psů, protože mechanicky odstraňuje zubní plak i zbytky jídla. Díky tomu je zanechává hladké a pomáhá, aby nežloutly.

Velikost kostičky (22 cm) je ideální pro střední a velké pejsky.

Funkční kosti jsou pro psy zcela bezpečné, protože se nedrolí a neobsahují ostré prvky, které by poranily dásně. Neuvěřitelně lahodné a zdravé pamlsky, ve kterých je kombinace prvků živočišného a rostlinného původu nutriční alternativou oblíbených kousátek.

Výhody poskytování funkčních žvýkacích kostí vašemu psovi:

  • kosti jsou vítaným doplňkem každodenní stravy,
  • díky různým náplním mají přidanou nutriční hodnotu (vitamíny, minerály a bílkoviny),
  • jsou velkou odměnou při výchově či výcviku a motivátorem při adaptaci na nové situace,
  • jsou zdravou formou zábavy na delší dobu, která zároveň uspokojí jedny z nejdůležitějších každodenních potřeb jako je olizování, kousání, žvýkání a žužlání,
  • patří k pochoutkám, které umožňují udržovat zuby zdravé a čisté posilovat čelistní svaly i čelisti,
  • štěňatům masírují dásně a učí je žvýkat potravu.

Pozor, nezapomeňte ke žvýkací kostičce zajistit miláčkovi taky neomezený přístup k čerstvé pitné vodě!

Kostička váží 210 g.

Jednou ze základních potřeb psů je správná výživa. Kromě správně vyvážených jídel zahrnuje také potřebu kousat, olizovat nebo žvýkat. Takové aktivity jsou nesmírně důležité pro všechny psy bez ohledu na věk. Zvýšenou potřebu však můžeme pozorovat u štěňat a mladých psů.

Pro uspokojení přirozených potřeb všech čtyřnožců byly vytvořeny funkční žvýkací kosti.

Jedná se o inovativní produkt, který je navržen tak, aby poskytoval dlouhou zábavu, uklidnil a uklidnil všechny psy. Žvýkání a kousání má navíc pozitivní vliv na psychiku domácích mazlíčků a přivádí je do stavu relaxace.

Proč funkční žvýkací kosti?

Výběr jednotlivých složek žvýkacích kostí pro psy byl pečlivě promyšlen, neboť mají plnit specifické funkce. Náplň, která vyplňuje kost, je navržena tak, aby osvěžila dech a snížila růst bakterií v tlamě psa. 
Kosti s funkční výplní jsou polské kousátko , vyrobené pouze z přírodních produktů. Jeho hodnotné složení umožňuje zachovat plné zdraví vašeho mazlíčka a dodat jeho tělu potřebné živiny.

Tyto psí pochoutky byly vyrobeny z nezpracovaných produktů, kde hlavními složkami kostí pro svěží dech jsou: hovězí kůže, hovězí maso, chlorofylin, máta a zelený čaj.

Kůže použitá na výrobu našich kostí je 100% přírodní , nebarvená. Podléhá pouze 3týdennímu procesu sušení při nízké teplotě (mezi 25℃ a 28℃). Sušení při takové teplotě umožňuje zachovat cenné nutriční vlastnosti všech složek. Pojivem funkčních žvýkacích kostí je kolagen přirozeně se vyskytující v kůži.
Stavba kostí má příznivý vliv na zuby a dásně psa. Při kousání toto tvrdé kousátko čistí vaše zuby tím, že odstraňuje zbytky jídla, zanechává je hladké a zabraňuje jejich žloutnutí.

Složení:

93 % hovězí kůže, 4 % hovězí maso, 1 % chlorofylin, 1 % máta, 1 % zelený čaj

Analytické složení:

  • 91,50 % bílkovin,
  • 2,26 % tuků,
  • 1,45 % surového popela,
  • 0,67 % hrubé vlákniny.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu