Manšestrová liška Corduroy Toy
Manšestrová liška z kolekce FuzzYard LIFE má měkoučké tělo celé z texturovaného manšestru se sametovým povrchem. Modrá barva French Blue padne do každého interiéru, a pískátko uvnitř se postará o to, aby si s ní váš pes hraní fakt užil.
| Kategorie: | Plyšové hračky pro psy |
|---|---|
| EAN: | 9345719071738 |
Liška, která umí být hračka i doplněk do bytu
Manšestrový potah dává hračce příjemně hebký, prémiový povrch, spodní strana z bavlny přidává kontrast a pohodlí při mazlení. Výplň z polyesterových vláken zajišťuje pohodlné mačkání a nošení v tlamě. Uvnitř je schované tiché pískátko, které podpoří hru, aniž by rušilo celou domácnost.
Parametry:
Má pískátko uvnitř
Materiál: manšestrový potah, spodní strana z bavlny, výplň z polyesterových vláken
Rozměry: 29 × 14 × 9 cm
Barva: French Blue
Údržba: praní v pračce s podobnými barvami, nežehlit
Liška je součástí kolekce FuzzYard LIFE, konkrétně řady Corduroy Toy, která zahrnuje pět roztomilých zvířátek (králík, koala, medvěd, liška, klokan) v jednotném minimalistickém designu. Řada klade důraz na estetiku i pohodlí – vznikají tak předměty, které padnou do každého interiéru a zároveň potěší vašeho psa nebo kočku.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Značka FuzzYard vznikla v roce 2003 v Austrálii z nápadu party lidí, kteří věřili, že produkty pro mazlíčky nemusí být nudné. Od samého začátku šla proti proudu velkých globálních hráčů v petprůmyslu – a i přes to, že byla mnohokrát kopírována, zůstala věrná svému osobitému stylu. Dnes má FuzzYard centrály v australském Melbourne a americkém Los Angeles a její produkty najdete ve více než 10 000 obchodech po celém světě.
Za každým potiskem a detailem stojí interní kreativní tým – žádné šablonovité vzory ani okopírované trendy, ale návrhy, které si FuzzYard sama navrhuje a doladí tak, aby byly autenticky "její". Výsledkem jsou produkty, které spojují kvalitu, funkčnost a výrazný design – od pelíšků a misek přes vodítka až po oblečení – a dělají tak z každodenních věcí pro psy a kočky něco, co má styl.
