Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Kuřecí sendviče 80g

 Díky kombinaci masa mimořádné kvality s přirozenými procesy uzení jsou naše pamlsky zdravé a bezpečné pro každého domácího mazlíčka

Můžeme doručit do:
5.12.2022
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Ferribiella
95 Kč
Kategorie: Sušené maso
0010910 ns03 box 2
Novinka

Malá velikost příchutí z něj dělá zajímavou svačinu při každodenních procházkách nebo tréninku. Každé balení je opatřeno zapínáním, díky kterému zůstávají chutě chutné a čerstvé po dlouhou dobu.

Dopřejte svému psovi kombinaci nejvyšší kvality s nezapomenutelnými nabídkami, kterými si Ferribiella podmanila srdce milionů psů po celém světě!

 

SLOŽENÍ:

Kuřecí prsa 50,6%, treska 13,4%, glycerin 13,3%, sójový protein 12,6%, glykol 8,1%, bramborový škrob 1,67%, sójový olej 0,03%, cukr 0,02%, chlorid sodný 0,02%

 

80g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Ferribiella je výsledkem letité lásky ke zvířatům. Albert a Carmen Avontovi vybudovali společnost, která je pojmem na mezinárodním trhu, ze železářství. Už více než 30 let neúnavně zkoumají a vyvíjí nové a nové produkty tak, aby byly němé tváře co nejspokojenější. Nyní k tomu navíc přispívají i syn Alexandr a dcera Genny.

Rozsáhlé sídlo společnosti najdete v severozápadní Itálii ve strategické poloze mezi Piemontem a Lombardií. Páteř společnosti tvoří 50 zaměstnanců. Ferribiella zásobí více než 2 tisíce obchodů v Itálii a má 26 obchodních zástupců. Nabízí služby na celém poloostrově od severu k jihu včetně ostrovů a spolupracuje s mnoha distributory v Evropě i ve světě. Jsme hrdí na to, že jedním z nich je i BiBi FOOD.

Zpět do obchodu