Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Kuřecí sendviče 80g

Italská značka Ferribiella připravila čtyřnohým miláčkům tuto kuřecí baštu, aby si zdravě pochutnali na cestách i při tréninku. Maso mimořádné kvality prošlo přirozeným procesem uzení. Díky tomu není třeba přidávat jedovaté konzervanty, proto jsou dobroty bezpečné pro všechny pejsky.

Můžeme doručit do:
27.5.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Ferribiella
95 Kč
Kategorie: Sušené maso

Malé velké pamlsky - ideální na cvičák i procházky!

Pamlsky mají strategickou velikost, abyste je nemuseli dále porcovat, zároveň je jejich balení opatřeno uzavíratelným zapínáním, takže vydrží dlouho čerstvé. Božská vůně a měkká konzistence přimějí vašeho miláčka plnit jakékoliv požadavky. Navíc nemusíte mít špatné svědomí kvůli jeho zdraví ani váze.

SLOŽENÍ:

Kuřecí prsa 50,6%, treska 13,4%, glycerin 13,3%, sójový protein 12,6%, glykol 8,1%, bramborový škrob 1,67%, sójový olej 0,03%, cukr 0,02%, chlorid sodný 0,02%

Balíček váží 80g.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Ferribiella je výsledkem letité lásky ke zvířatům. Albert a Carmen Avontovi vybudovali společnost, která je pojmem na mezinárodním trhu, ze železářství. Už více než 30 let neúnavně zkoumají a vyvíjí nové a nové produkty tak, aby byly němé tváře co nejspokojenější. Nyní k tomu navíc přispívají i syn Alexandr a dcera Genny.

Rozsáhlé sídlo společnosti najdete v severozápadní Itálii ve strategické poloze mezi Piemontem a Lombardií. Páteř společnosti tvoří 50 zaměstnanců. Ferribiella zásobí více než 2 tisíce obchodů v Itálii a má 26 obchodních zástupců. Nabízí služby na celém poloostrově od severu k jihu včetně ostrovů a spolupracuje s mnoha distributory v Evropě i ve světě. Jsme hrdí na to, že jedním z nich je i BiBi FOOD.

Zpět do obchodu