Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Kur domácí

Latexová hračka pro psa ve tvaru kachny nebo slepičky je opravdový hit! Uvnitř má pískátko - ještě více povzbudí vašeho mazlíčka ke společné hře. 

Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Ferribiella
195 Kč

Hledáte originální a velmi zajímavě vypadající hračku pro psa? Zveme vás do světa hraček Ferribiella. Italská společnost vytváří zázraky pro naše mazlíčky již 40 let. 

Zajímavá textura a vzhled dělají z latexových hraček mnoho okamžiků skvělé zábavy. 

Pamatovat! Neexistují žádné nezničitelné hračky. Hračky by měly být vždy vybírány podle povahy a temperamentu psa. Zábava by měla vždy probíhat pod neustálou kontrolou a péčí majitele.

Poznámka: Tvar hračky je dodáván náhodně! 

 

Rozměr: 27 cm

Materiál: Latex

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Ferribiella je výsledkem letité lásky ke zvířatům. Albert a Carmen Avontovi vybudovali společnost, která je pojmem na mezinárodním trhu, ze železářství. Už více než 30 let neúnavně zkoumají a vyvíjí nové a nové produkty tak, aby byly němé tváře co nejspokojenější. Nyní k tomu navíc přispívají i syn Alexandr a dcera Genny.

Rozsáhlé sídlo společnosti najdete v severozápadní Itálii ve strategické poloze mezi Piemontem a Lombardií. Páteř společnosti tvoří 50 zaměstnanců. Ferribiella zásobí více než 2 tisíce obchodů v Itálii a má 26 obchodních zástupců. Nabízí služby na celém poloostrově od severu k jihu včetně ostrovů a spolupracuje s mnoha distributory v Evropě i ve světě. Jsme hrdí na to, že jedním z nich je i BiBi FOOD.

Zpět do obchodu