Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Kost s papájou a kozlíkem lékařským 13,5 cm

Žvýkací kost od značky Syta Micha zajistí pejskovi dlouhou zábavu, která chutná. Kromě toho uspokojí pamlsek z hovězí kůže, kachny, papáji a kozlíku lékařského přirozenou touhu po žvýkání a vy nemusíte mít obavy o nábytek ani obuv. Při kousání si pejsek taky sám mechanicky čistí i ty nejzadnější zuby a masíruje dásně, což je pro něj velmi příjemné.

Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Syta micha
99 Kč

Požvýkáníčko z kachní kůže a náplní z papáji, kurkumy a kozlíku pro maximální klid na psí duši

V Syta Micha vyrábějí psí pamlsky s přesahem - složení i struktura dobrot podporují nejenom zdraví, ale napomáhají i dobrému psychickému stavu. U této kostičky je to ještě umocněné přidáním kozlíku lékařského, který je pro své sedativní vlastnosti oblíbený i u lidí. 

Správná výživa je pro psy životně důležitá. Kromě vyváženého jídelníčku zahrnuje také potřebu kousat, olizovat a žvýkat. Pořebují to psi všech plemen, velikostí i věkových kategorií! Zvýšenou potřebu žvýkacích aktivit můžeme pozorovat hlavně u štěňat a mladých pejsků. A není divu. Prořezávající se zuby bolí a dráždí dásně. Jedinou úlevou je žvýkání čehokoliv, co důkladně promasíruje dásně a přinese úlevu.

Proč funkční žvýkací kosti?

Kůže použitá na výrobu kostí je 100% přírodní a nebarvená. Má za sebou 3 týdenní proces sušení při nízké teplotě (mezi 25℃ a 28℃), což umožňuje zachovat cenné nutriční vlastnosti použitých ingrediencí. Pojivem funkčních žvýkacích kostí je kolagen, který se v kůži vyskytuje přirozeně.

Složení pamlsku má příznivý vliv na zuby a dásně mladých i starších psů, protože mechanicky odstraňuje zubní plak i zbytky jídla. Díky tomu je zanechává hladké a pomáhá, aby nežloutly.
 
Velikost kostičky (13,5 cm) je univerzální, proto si žvýkání užijí pejsci všech velikostíFunkční kosti jsou pro psy zcela bezpečné, protože se nedrolí a neobsahují ostré prvky, které by poranily dásně. Neuvěřitelně lahodné a zdravé pamlsky, ve kterých je kombinace prvků živočišného a rostlinného původu nutriční alternativou oblíbených kousátek.

Z čeho je kost vyrobená?

 

kachna_papaya

Výhody poskytování funkčních žvýkacích kostí vašemu psovi

  • kosti jsou vítaným doplňkem každodenní stravy,
  • díky různým náplním mají přidanou nutriční hodnotu (vitamíny, minerály a bílkoviny),
  • jsou velkou odměnou při výchově či výcviku a motivátorem při adaptaci na nové situace,
  • jsou zdravou formou zábavy na delší dobu, která zároveň uspokojí jedny z nejdůležitějších každodenních potřeb jako je olizování, kousání, žvýkání a žužlání,
  • patří k pochoutkám, které umožňují udržovat zuby zdravé a čisté posilovat čelistní svaly i čelisti,
  • štěňatům masírují dásně a učí je žvýkat potravu,
  • kostičku pro štěňata můžete dávat pejsků a fenečkám ve věku od 4 měsíců.

Pozor, nezapomeňte ke žvýkací kostičce zajistit miláčkovi taky neomezený přístup k čerstvé pitné vodě!

Kostička váží 70 g.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu