Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Kost s lanýži a jahodami 13,5 cm

Výběr jednotlivých složek žvýkacích kostí pro psy byl pečlivě zvážen, protože mají specifické funkce. Náplň, která vyplňuje kost, umožňuje jeho podávání i nejcitlivějším psům trpícím potravinovými alergiemi. Kosti s funkční výplní jsou kousátka , vyrobená pouze z produktů přírodního původu. Jeho hodnotné složení umožňuje udržovat zdraví vašeho mazlíčka a dodávat jeho tělu potřebné živiny.

Můžeme doručit do:
2.10.2023
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Syta micha
145 Kč

Truflove psí žvýkací kost s letní příchutí lanýžů a jahod, 13,5 cm

Jednou ze základních potřeb psů je správná výživa. Kromě správně vyvážených jídel zahrnuje také potřebu kousat, olizovat nebo žvýkat. Takové aktivity jsou nesmírně důležité pro všechny psy bez ohledu na věk. Zvýšenou potřebu však můžeme pozorovat u štěňat a mladých psů.

Funkční žvýkací kosti byly vytvořeny tak, aby vyhovovaly přirozeným potřebám všech domácích mazlíčků.

Jedná se o  inovativní produkt , který je navržen tak, aby poskytoval dlouhotrvající zábavu, uklidnil a uklidnil všechny psy. Kromě toho má žvýkání a kousání pozitivní vliv na psychiku domácích mazlíčků a uvádí je do stavu relaxace.

Proč funkční žvýkací kosti?

Výběr jednotlivých složek žvýkacích kostí pro psy byl pečlivě zvážen, protože mají specifické funkce. Náplň, která vyplňuje kost, umožňuje jeho podávání i nejcitlivějším psům trpícím potravinovými alergiemi.
Kosti s funkční výplní jsou kousátka , vyrobená pouze z produktů přírodního původu. Jeho hodnotné složení umožňuje udržovat zdraví vašeho mazlíčka a dodávat jeho tělu potřebné živiny.
Tyto psí pochoutky jsou vyrobeny z nezpracovaných produktů, kde  hlavními složkami hypoalergenních psích kostí jsou: hovězí kůže, mrkev, jahoda a letní lanýž.

- hovězí kůže - dobrý a přirozený zdroj bílkovin a dalších živin pro psy, stejně jako kolagenu, který pomáhá udržovat stav kloubů a svalů psa. Kůže samotná  neobsahuje barviva, konzervanty ani jiné umělé přísady, takže je pro psa zcela bezpečná . Vyznačuje se vysokou žvýkací silou, což znamená, že  vašemu mazlíčkovi poskytne dlouhou zábavu a relaxaci, 

 mrkev pro psy  cenný zdroj rozpustné dietní vlákniny , mezi jehož úkoly patří vychytávání toxinů z těla, stimulace činnosti tlustého střeva, stimulace rozvoje střevní mikroflóry a urychlení metabolismu. Beta-karoten obsažený v mrkvi navíc chrání tělo před rakovinou, snižuje hladinu glukózy v krvi, usnadňuje vstřebávání železa a podporuje zrakové procesy,

 jahoda pro psy  - jedno z nejoblíbenějších bobulí, vyznačující se vysokým obsahem bioaktivních složek (anthokyany, polyfenoly) se silnými protizánětlivými , antivirovými a antibakteriálními vlastnostmi. Jahody, kromě řady vitamínů C a K, kyseliny listové, draslíku, hořčíku, vápníku, manganu a vlákniny, příznivě působí na lipidový profil psů a hydrataci celého organismu .

- letní lanýže pro psy - houba ceněná po celém světě s neuvěřitelnými zdravotními vlastnostmi a intenzivní vůní. Lanýže pro psy jsou pochoutkou bohatou na bílkoviny (tryptofan, lysin, methionin a cystein), tuky (včetně omega 3) a vlákninu , doplněnou o širokou škálu vitamínů a minerálů , jako je vitamín D, křemík, draslík, sodík, vápník, hořčík, mangan, železo, hliník, fosfor, síra, měď a zinek. Letní lanýže mají protizánětlivé, hepatoprotektivní, protirakovinné, antioxidační a antibakteriální vlastnosti .

Syta Míša truflová žvýkací kost

Kůže použitá k výrobě našich kostí je  100% přírodní , nebarvená. Podléhá pouze 3týdennímu procesu sušení při nízké teplotě (mezi 25℃ a 28℃). Sušení při této teplotě umožňuje zachovat cenné nutriční vlastnosti všech složek. Pojivem funkčních žvýkacích kostí je kolagen, který se přirozeně vyskytuje v kůži.
Struktura kostí má příznivý vliv na psí zuby a dásně. Při kousání toto tvrdé kousátko čistí zuby tím, že odstraňuje zbytky jídla, zanechává je hladké a zabraňuje jejich žloutnutí.

Velikost kosti  (13,5 cm)  je univerzální , takže žvýkání funkčních kostí od Syty Míchy si užije pes jakékoliv velikosti.
Funkční kosti jsou  pro psy zcela bezpečné  , protože se nedrolí a neobsahují ostré prvky, které by mohly poranit dásně při kousání/žvýkání.
Neuvěřitelně lahodné a zdravé pamlsky, ve kterých kombinace prvků živočišného a rostlinného původu  tvoří nutriční alternativu k oblíbeným žvýkačkám.

Výhody poskytování funkčních žvýkacích kostí pro psy:

  • kosti jsou dobrým zpestřením každodenní stravy,
  • díky různým náplním umožňují dodat další nutriční hodnoty (vitamíny, minerály nebo bílkoviny),
  • jsou velkou odměnou při výchově či výcviku a motivátorem při adaptaci na nové situace,
  • jsou vynikající a zdravou formou dlouhodobé zábavy, která zároveň uspokojuje některé z nejdůležitějších každodenních potřeb, kterými jsou lízání, kousání, žvýkání, tahání a okusování ,
  • jsou přírodní kousátka, která pomáhají udržovat vaše zuby čisté a zdravé, posilují vaše čelistní svaly,
  • u štěňat také masírují dásně a učí je kousání potravy.

Když dáváte žvýkací kost od Syta Micha, nezapomeňte zajistit svému mazlíčkovi přístup k čerstvé vodě.
(váha 70g)

Pamatujte, že jakákoli funkční žvýkací kost pro psy by měla být podávána pod dohledem ošetřovatele.

 

 

Složení:

92,5 % hovězí kůže, 5,5 % sušená mrkev, 1,5 % jahodový prášek, 0,5 % letní lanýže.

Analytické složení:

  • 72,60 % bílkovin,
  • 2,70 % tuků,
  • 3,60 % surového popela,
  • 1,50 % surové vlákniny.

Kalorická hodnota: 338,1 kcal/100g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu