Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Kost s lanýži a jahodami 13,5 cm

Žvýkací kosti z kůže od Syta Micha mají unikátní složení a zabaví pejska na hooodně dlouhou dobu. Pamlsky pro psy dávno nejsou odvětvím, ve kterém musíte dělat kompromisy. Pořiďte pejskovi to, o čem jste bytostně přesvědčení, že pro něj má přidanou hodnotu.

Můžeme doručit do:
27.5.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Syta micha
145 Kč

Dopřejte pejskovi luxusně zdravou kousací pochoutku!

Žvýkací kost s náplní z mrkve, jahod a lanýže má důmyslně volené složení typické pro speciální řadu Truflove, která je postavená na zdraví ultra prospěšných houbách. Žvýkací kost pro psy od Syta Micha je kombinací nezpracovaných a čistě přírodních ingrediencí, kterými jsou hovězí kůže, mrkev, lanýže a jahody.

Lanýž letní - vévodící surovina řady Truflove

Vzácná houba s nápadně ošklivým zevnějškem, avšak o to silnějšími benefity pro psí zdraví zapůsobí nejen na čichové smysly vašeho pejska. Lanýž obsahuje spoustu bílkovin (tryptofan, lysin, methionin a cystein), zdravé tuky (včetně omega 3) a vlákninu, doplněnou o širokou škálu vitamínů a minerálů, jako jsou vitamín D, křemík, draslík, sodík, vápník, hořčík, mangan, železo, hliník, fosfor, síra, měď a zinek. Lanýže mají protizánětlivé, protirakovinné, antioxidační a antibakteriální vlastnosti a hepatoprotektivní charakter.

opis-po-ang-zalety-trufli

Proč pejskům svědčí mrkev?

Dobře známá zelenina je zdrojem vlákniny. Ta umí v tlustém střevě “pochytat” nebezpečné toxiny a vyplavit je ven. Tím pádem napomáhá jejich činnosti, stimuluje celý proces trávení, rozvíjí střevní mikroflóru a zrychluje metabolismus. Beta karoten díky svým antioxidačním vlastnostem chrání tělo před rakovinou, snižuje hladinu cukru usnadňuje vstřebávání železa a aktivuje výrobu vitamínu A, který mimo jiné podporuje zdravý zrak.

Jahody pro psa? Stoprocentně!

Drobné ovoce je plné bioaktivních složek (antokyany, polyfenoly) se silnými protizánětlivými, antivirovými a antibakteriálními vlastnostmi. Jahody mají, kromě vitamínů řad C a K, kyseliny listové, draslíku, hořčíku, vápníku, manganu a vlákniny, příznivý vliv na lipidový profil (souhrn rizik onemocnění srdce a cév) a působí preventivně  proti vzniku žlučových a ledvinových kamenů.

Syta Míša truflová žvýkací kost

Kdo nežvýká, není pes! Haf, haf, haf! 

Správná výživa je pro psy životně důležitá. Kromě vyváženého jídelníčku zahrnuje také potřebu kousat, olizovat a žvýkat. Potřebují to psi všech plemen, velikostí i věkových kategorií! Zvýšenou potřebu žvýkacích aktivit můžeme pozorovat hlavně u štěňat a mladých pejsků. A není divu. Prořezávající se zuby bolí a dráždí dásně. Jedinou úlevou je žvýkání čehokoliv, co důkladně promasíruje dásně a přinese úlevu.

Hoďte pejska do pohody cestou, která je pro něj nejpřirozenější

Kosti Syta Micha jsou inovativní produkt. Poskytují pejskům dlouhou zábavu, a zároveň je uklidňují, protože kousání a žvýkání má na psychiku našich čtyřnohých kámošů pozitivní vliv a dokáže je zrelaxovat.

Proč funkční žvýkací kosti?

Kůže použitá na výrobu kostí je 100% přírodní a nebarvená. Má za sebou 3 týdenní proces sušení při nízké teplotě (mezi 25℃ a 28℃), což umožňuje zachovat cenné nutriční vlastnosti použitých ingrediencí. Pojivem funkčních žvýkacích kostí je kolagen, který se v kůži vyskytuje přirozeně.
Složení pamlsku má příznivý vliv na zuby a dásně mladých i starších psů, protože mechanicky odstraňuje zubní plak i zbytky jídla. Díky tomu je zanechává hladké a pomáhá, aby nežloutly.

Velikost kostičky (13,5 cm) je univerzální, proto si žvýkání užijí pejsci všech velikostí

Funkční kosti jsou pro psy zcela bezpečné, protože se nedrolí a neobsahují ostré prvky, které by poranily dásně. Neuvěřitelně lahodné a zdravé pamlsky, ve kterých je kombinace prvků živočišného a rostlinného původu nutriční alternativou oblíbených kousátek.

sytamicha

via @psy.pracujace

Výhody poskytování funkčních žvýkacích kostí vašemu psovi:

 • kosti jsou vítaným doplňkem každodenní stravy,
 • díky různým náplním mají přidanou nutriční hodnotu (vitamíny, minerály a bílkoviny),
 • jsou velkou odměnou při výchově či výcviku a motivátorem při adaptaci na nové situace,
 • jsou zdravou formou zábavy na delší dobu, která zároveň uspokojí jedny z nejdůležitějších každodenních potřeb jako je olizování, kousání, žvýkání a žužlání,
 • patří k pochoutkám, které umožňují udržovat zuby zdravé a čisté posilovat čelistní svaly i čelisti,
 • štěňatům masírují dásně a učí je žvýkat potravu,
 • kostičku pro štěňata můžete dávat pejsků a fenečkám ve věku od 4 měsíců.

sytamicha1

Nezapomeňte ke žvýkací kostičce zajistit miláčkovi neomezený přístup k čerstvé pitné vodě!

U RADOVÁNEK S KOSTí, BY MĚL BÝT VŽDY PŘÍTOMNÝ LIBOVOLNÝ PÁNÍČEK! 

Kostička váží 70 g.

Složení:

92,5 % hovězí kůže, 5,5 % sušená mrkev, 1,5 % jahodový prášek, 0,5 % letní lanýže.

Analytické složení:

 • 72,60 % bílkovin,
 • 2,70 % tuků,
 • 3,60 % surového popela,
 • 1,50 % surové vlákniny.

Kalorická hodnota: 338,1 kcal/100g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu