Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Kost s kiwi a kokosem 13,5 cm

Kůže použitá k výrobě kostí je 100% přírodní , nebarvená. Podléhá pouze 3týdennímu procesu sušení při nízké teplotě (mezi 25℃ a 28℃). Sušení při této teplotě umožňuje zachovat cenné nutriční vlastnosti všech složek. Pojivem funkčních žvýkacích kostí je kolagen, který se přirozeně vyskytuje v kůži.

Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Syta micha
99 Kč

Zdraví jak na zlatém podnosu v kostičce z kiwi a kokosu!

Kokos, tedy jeho dužina, je pro psa skvělým zdrojem nenasycených mastných kyselin, které mu pomáhají ke zdravé kůži a lesklé srsti. Pro dužinu je typický nízký glykemický index a vysoký obsah vlákniny nepostradatelné pro správné trávení. Kokosová dužina je plná vitamínů C, E, skupiny B a minerálů jako jsou draslík a hořčík. Ty udržují pejska v takové kondici, aby odolal nejrůznějším nákazám, které na něj venku číhají.

Za zmínku určitě stojí i fakt, že sušená kokosová dužina má díky přítomnosti kyseliny laurové odčervovací vlastnosti.

Kokos je zásobárnou mastných kyselin se středně dlouhým řetězcem (MCT), které jsou výbornými pomocníky při léčbě poruch trávení a zánětů, mají protiplísňové účinky a tlouštíkům napomáhají shodit kila dolů. Navíc taky příspívají správnému fungování mozku a celé nervové soustavy.

Kiwi je fantastickým zdrojem vitamínu C, který je nepostradatelný pro obranyschopnost, navíc taky tento plod zvyšuje jeho vstřebatelnost. Patří k ovocí s nejnižším obsahem sodíku a nejvyšším obsahem draslíku. Vysoký obsah rozpustné vlákniny brání cholesterolu, aby se vstřebával do střev. Nejenom, že tak geometrickou řadou upravuje hladinu tohoto tichého zabijáka v krvi, ale navíc se stará o hladší průchod potravy střevy.Snímek obrazovky 2024-01-30 v 14.04.04

Žvýkání všechny smutky zahání, žvýkání je lék!

Správná výživa je pro psy životně důležitá. Kromě vyváženého jídelníčku zahrnuje také potřebu kousat, olizovat a žvýkat. Pořebují to psi všech plemen, velikostí i věkových kategorií! Zvýšenou potřebu žvýkacích aktivit můžeme pozorovat hlavně u štěňat a mladých pejsků. A není divu. Prořezávající se zuby bolí a dráždí dásně. Jedinou úlevou je žvýkání čehokoliv, co důkladně promasíruje dásně a přinese úlevu.

Kosti Syta Micha jsou inovativní produkt. Poskytují pejskům dlouhou zábavu, a zároveň je uklidňují, protože kousání a žvýkání má na psychiku našich čtyřnohých kámošů pozitivní vliv a dokáže je zrelaxovat.

Proč funkční žvýkací kosti?

Kůže použitá na výrobu kostí je 100% přírodní a nebarvená. Má za sebou 3 týdenní proces sušení při nízké teplotě (mezi 25℃ a 28℃), což umožňuje zachovat cenné nutriční vlastnosti použitých ingrediencí. Pojivem funkčních žvýkacích kostí je kolagen, který se v kůži vyskytuje přirozeně.
Složení pamlsku má příznivý vliv na zuby a dásně mladých i starších psů, protože mechanicky odstraňuje zubní plak i zbytky jídla. Díky tomu je zanechává hladké a pomáhá, aby nežloutly.

Velikost kostičky (12 cm) je univerzální, proto si žvýkání užijí pejsci všech velikostí

Funkční kosti jsou pro psy zcela bezpečné, protože se nedrolí a neobsahují ostré prvky, které by poranily dásně. Jde o neuvěřitelně lahodné a zdravé pamlsky, ve kterých je kombinace prvků živočišného a rostlinného původu ideální nutriční alternativou oblíbených kousátek.

Kiwi a kokosová žvýkací kost 13,5 cm

Kůže použitá k výrobě našich kostí je 100% přírodní , nebarvená. Podléhá pouze 3týdennímu procesu sušení při nízké teplotě (mezi 25℃ a 28℃). Sušení při této teplotě umožňuje zachovat cenné nutriční vlastnosti všech složek. Pojivem funkčních žvýkacích kostí je kolagen, který se přirozeně vyskytuje v kůži.
Struktura kostí má příznivý vliv na psí zuby a dásně. Při kousání toto tvrdé kousátko čistí zuby tím, že odstraňuje zbytky jídla, zanechává je hladké a zabraňuje jejich žloutnutí.

Velikost kosti (13,5 cm) je univerzální , takže žvýkání funkčních kostí od Syty Míchy si užije pes jakékoliv velikosti.
Funkční kosti jsou pro psy zcela bezpečné , protože se nedrolí a neobsahují ostré prvky, které by mohly poranit dásně při kousání/žvýkání.
Neuvěřitelně lahodné a zdravé pamlsky, ve kterých kombinace prvků živočišného a rostlinného původu tvoří nutriční alternativu k oblíbeným žvýkačkám.

Výhody poskytování funkčních žvýkacích kostí pro psy:

  • kosti jsou dobrým zpestřením každodenní stravy,
  • díky různým náplním umožňují dodat další nutriční hodnoty (vitamíny, minerály nebo bílkoviny),
  • jsou velkou odměnou při výchově či výcviku a motivátorem při adaptaci na nové situace,
  • jsou vynikající, zdravou formou dlouhodobé zábavy, která také uspokojuje některé z nejdůležitějších každodenních potřeb, jako je lízání, kousání, žvýkání, tahání, kousání,
  • jsou přírodní kousátka, která pomáhají udržovat vaše zuby čisté a zdravé, posilují vaše čelistní svaly,
  • u štěňat také masírují dásně a učí je kousání potravy.

Když dáváte žvýkací kost od Syta Micha, nezapomeňte zajistit svému mazlíčkovi přístup k čerstvé vodě.
(váha 70g)

Složení:

94 % hovězí kůže, 4 % jehněčí maso, 1 % kokos, 1 % kiwi

Analytické složení:

  • 93,67 % bílkovin,
  • 3,02 % tuků,
  • 1,03 % surového popela,
  • 0,73 % surové vlákniny.

Kalorická hodnota: 354,8 kcal/100g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu