Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Kost s kachnou a malinami 13,5cm

Funkční žvýkací kost od značky Syta Micha je vyrobená z přírodních surovin. Kromě toho, že je pro pejska dobrým zdrojem zábavy, podporuje i jeho přirozené žvýkací instinkty a mechanicky čistí zuby a masíruje dásně. Hodnotné složení přispívá zdraví vašeho miláčka a jeho organismu dodává potřebné živiny.

Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Syta micha
99 Kč

13,5 centimetru zábavy s vitamínem C!

Kachní žvýkací kostička s malinami je psí dobrota vyrobená z nezpracovaných surovin. Hlavními leadery zdravého složení jsou hovězí kůže, kachní maso a malinySložení surovin je vybíráno s důrazem na to, aby pochoutka posilovala imunitní systém a bránila rozvoji mnoha onemocnění, která na psy číhají. 

Správná výživa je pro psy životně důležitá. Kromě vyváženého jídelníčku zahrnuje také potřebu kousat, olizovat a žvýkat. Pořebují to psi všech plemen, velikostí i věkových kategorií! Zvýšenou potřebu žvýkacích aktivit můžeme pozorovat hlavně u štěňat a mladých pejsků. A není divu. Prořezávající se zuby bolí a dráždí dásně. Jedinou úlevou je žvýkání čehokoliv, co důkladně promasíruje dásně a přinese úlevu.

Pejsek potřebuje kosti - pro zdraví a k psychické radosti

Kosti Syta Micha jsou inovativní produkt. Poskytují pejskům dlouhou zábavu, a zároveň je uklidňují, protože kousání a žvýkání má na psychiku našich čtyřnohých kámošů pozitivní vliv a dokáže je zrelaxovat.

Proč funkční žvýkací kosti?

Kůže použitá na výrobu kostí je 100% přírodní a nebarvená. Má za sebou 3 týdenní proces sušení při nízké teplotě (mezi 25℃ a 28℃), což umožňuje zachovat cenné nutriční vlastnosti použitých ingrediencí. Pojivem funkčních žvýkacích kostí je kolagen, který se v kůži vyskytuje přirozeně.
Složení pamlsku má příznivý vliv na zuby a dásně mladých i starších psů, protože mechanicky odstraňuje zubní plak i zbytky jídla. Díky tomu je zanechává hladké a pomáhá, aby nežloutly.

Velikost kostičky (13,5 cm) je univerzální, proto si žvýkání užijí pejsci všech velikostí

Funkční kosti jsou pro psy zcela bezpečné, protože se nedrolí a neobsahují ostré prvky, které by poranily dásně. Jde o neuvěřitelně lahodné a zdravé pamlsky, ve kterých je kombinace prvků živočišného a rostlinného původu ideální nutriční alternativou oblíbených kousátek.

Z čeho je kost vyrobená?

 

maliny

Výhody poskytování funkčních žvýkacích kostí vašemu psovi:

  • kosti jsou vítaným doplňkem každodenní stravy,
  • díky různým náplním mají přidanou nutriční hodnotu (vitamíny, minerály a bílkoviny),
  • jsou velkou odměnou při výchově či výcviku a motivátorem při adaptaci na nové situace,
  • jsou zdravou formou zábavy na delší dobu, která zároveň uspokojí jedny z nejdůležitějších každodenních potřeb jako je olizování, kousání, žvýkání a žužlání,
  • patří k pochoutkám, které umožňují udržovat zuby zdravé a čisté posilovat čelistní svaly i čelisti,
  • štěňatům masírují dásně a učí je žvýkat potravu,
  • kostičku pro štěňata můžete dávat pejsků a fenečkám ve věku od 4 měsíců.

Pozor, nezapomeňte ke žvýkací kostičce zajistit miláčkovi taky neomezený přístup k čerstvé pitné vodě!

Kostička váží 70 g.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu