Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Kost imunita s mušlí a rakytníkem

Funkční žvýkací kostička s mušlí a rakytníkem byla navržena speciálně pro podporu vývoj těl mladých pejsků a zlepšení kondice psích seniorů. složení pamlsku od Syta Micha je pečlivě promyšlené s ohledem na specifické funkce, které má plnit. Potěšte pejska žvýkací pochoutkou pro radost i pro zdraví! 

Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Syta micha
220 Kč

Postarejte se o zdraví těch, kteří to potřebují nejvíce

Výrobci pamlsků často opomínají dvě široce zastoupené skupiny - štěňata a starší pejsky. Přitom oba tyto tábory mají specifické nároky. Žvýkací kosti s náplní od Syta Micha mají chytře volené složení, aby vyhověli právě jim. Jsou kombinací nezpracovaných a čistě přírodních ingrediencí, kterými jsou: koňská kůže, skvělá i pro alergiky s nesnášenlivostí tradičnějších druhů masa, výplň z husy, která nedráždí žaludek, novozélandská mušle a rakytník.

Správná výživa je pro psy životně důležitá. Kromě vyváženého jídelníčku zahrnuje také potřebu kousat, olizovat a žvýkat. Pořebují to psi všech plemen, velikostí i věkových kategorií! Zvýšenou potřebu žvýkacích aktivit můžeme pozorovat hlavně u štěňat a mladých pejsků. A není divu. Prořezávající se zuby bolí a dráždí dásně. Jedinou úlevou je žvýkání čehokoliv, co důkladně promasíruje dásně a přinese úlevu.

Hoďte pejska do pohody cestou, která je pro něj nejpřirozenější

Kosti Syta Micha jsou inovativní produkt. Poskytují pejskům dlouhou zábavu, a zároveň je uklidňují, protože kousání a žvýkání má na psychiku našich čtyřnohých kámošů pozitivní vliv a dokáže je zrelaxovat.

Proč funkční žvýkací kosti?

Kůže použitá na výrobu kostí je 100% přírodní a nebarvená. Má za sebou 3 týdenní proces sušení při nízké teplotě (mezi 25℃ a 28℃), což umožňuje zachovat cenné nutriční vlastnosti použitých ingrediencí. Pojivem funkčních žvýkacích kostí je kolagen, který se v kůži vyskytuje přirozeně.
Složení pamlsku má příznivý vliv na zuby a dásně mladých i starších psů, protože mechanicky odstraňuje zubní plak i zbytky jídla. Díky tomu je zanechává hladké a pomáhá, aby nežloutly.

Velikost kostičky (13,5 cm) je univerzální, proto si žvýkání užijí pejsci všech velikostí

Funkční kosti jsou pro psy zcela bezpečné, protože se nedrolí a neobsahují ostré prvky, které by poranily dásně. Neuvěřitelně lahodné a zdravé pamlsky, ve kterých je kombinace prvků živočišného a rostlinného původu nutriční alternativou oblíbených kousátek.

Výhody poskytování funkčních žvýkacích kostí vašemu psovi:

 • kosti jsou vítaným doplňkem každodenní stravy,
 • díky různým náplním mají přidanou nutriční hodnotu (vitamíny, minerály a bílkoviny),
 • jsou velkou odměnou při výchově či výcviku a motivátorem při adaptaci na nové situace,
 • jsou zdravou formou zábavy na delší dobu, která zároveň uspokojí jedny z nejdůležitějších každodenních potřeb jako je olizování, kousání, žvýkání a žužlání,
 • patří k pochoutkám, které umožňují udržovat zuby zdravé a čisté posilovat čelistní svaly i čelisti,
 • štěňatům masírují dásně a učí je žvýkat potravu,
 • kostičku pro štěňata můžete dávat pejsků a fenečkám ve věku od 4 měsíců.

Pozor, nezapomeňte ke žvýkací kostičce zajistit miláčkovi taky neomezený přístup k čerstvé pitné vodě!

Kostička váží 70 g.

Analytické složení:

 • 89,44 % bílkovin,
 • 2,03 % tuků,
 • 1,58 % surového popela,
 • 1,92 % hrubé vlákniny.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu