Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Klobásky s králíkem, mrkví a pampeliškou

Králičí klobásky pro psy jsou sušené pochoutky v podobě malých pamlsků s jedinečnou chutí a lákavou vůní. Díky tvaru podobnému lidským klobásám se dobře porcují, navíc v nich najdete společně s masem vynikající kombinaci mrkve a pampelišky.

Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Syta micha
145 Kč

Štěně, starce a i psího mladíka nalákáte bezpečně na klobásku z králíka!

Pamlsky, které tu ještě nebyly! Králičí klobásky jsou z 95 % čistá svalovina doplněná mrkev a pampelišky. Ve složení nenajdete glycerin, konzervační látky ani jiné umělé přísady. Jemný proces sušení totiž uchovává základní ingredience přirozenou cestou, což dělá z pamlsku vynikající doplněk každodenní stravy s lehce stravitelnými bílkovinami a makro i mikroelementy.

Králičí maso je hypoalergenní, k psímu bříšku jemné a plné lehce stravitelných bílkovin. Nízký obsah tuku v mase dělá z králičí pochoutky ideální pamlsek i pro pejsky bojující s nadváhou. Přítomnost vitamínů a minerálů, včetně vitamínů B3, B12, draslíku a železa, zajišťuje správnou funkci oběhového, kosterního a nervového systému zvířete.

Mrkev patří k nejcennějším zdrojům karotenoidů posilujících imunitu. Zelenina bohatá na dietní vlákninu, jejímž úkolem je zachycovat toxiny z těla, stimulovat činnost tlustého střeva a urychlovat metabolismus. Vitamin A navíc chrání před rakovinou, snižuje hladinu glukózy v krvi a usnadňuje vstřebávání železa.

Pampeliška doporučujeme zejména peskům s onemocněním jater a v době rekonvalescence po zánětlivých či virových onemocněních. Pozitivně působí na sekreci pankreatických enzymů a normalizuje trávicí proces. Díky zvýšení glomerulární filtrace má močopudné účinky.

Tuto super psí uzeninu můžete dávat pejskům bez ohledu na věk.

V balení najdete 100 gramů pamlsků.

Složení: 

95,5 % králík, 3 % mrkev, 1 % pampeliška, 0,5 % minerální látky

Analytické složení: 

Syrový popel Syrový protein Surová vláknina Syrový tuk
14,4 % 54,3 % 0,8 % 17,3 %

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu