Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.
To, co je před náma, lechtá nás u pupku. Snad doma máte dost do psího žaludku! 4.7.- 7.7. máme totiž packy nahoře a nevaříme. Naposledy 29.6., pak až 7.7.

Doporučené dávkování krůtí hudry

 

Množství jídla jednotlivého psa bude závislé na plemeni, stáří psa, prostředí ve kterém žije a množství aktivit. Toto doporučení je pro psy s pohybovou aktivitou cca jedné hodiny denně. Pro stravu pro psy se specifickými výživovými potřebami vám poradí váš veterinář nebo výživový poradce.

Při přechodu na nové jídlo je důležité jej zavádět postupně, jinak může dojít k trávicím problémům. Začněte s malým množstvím BiBi food- cca čtvrtina plus tři čtvrtiny původního krmiva. Během týdne pomalu zvyšujte dávku BiBi food a o stejné množství snižujte dávku původního krmiva, až dokud váš pes nebude jíst 100% BiBi food.

BiBi food je vhodný jak pro dospělé psy tak i štěňata. Štěňata doporučujeme krmit 3 krát denně a dospělým psům dávat dvě jídla denně.

 

Doporučená denní krmná dávka BiBi food - kalkulátor:

 

Unknown

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení