Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Jogurt pro pejsky 3pack

Neriskujte zamořený dům a potřísněnou podlahu kvůli živinám obsaženým v mléce. Máme pro vás jogurt určený speciálně pro psy a kočky. Podporuje zdraví trávícího traktu, neobsahuje často pro psy a kočky škodlivou laktózu ani tuky. Zato je plný zdravých prebiotik se schopností podporovat v bříšku střevní mikroflóru.

Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Yow Up
175 Kč
Kategorie: Z kuchyně

Zapomeňte na české pohádky, kde pejsci pijí kravské mléko!

I když zvířátkům kravské mléko chutná, ve skutečnosti jim spíš ublíží než pomůže. Mnoho psů i koček je vůči laktóze intolerantní a jejich bříško ji nedokáže zpracovat. Potřebné vitamíny a živiny v něm obsažené jde přitom sehnat i jinak.

Jaký je rozdíl mezi prebiotiky a probiotiky?

Zatímco probiotika jsou životaschopné bakterie, které jsou přijímány ve stravě s fermentovanými produkty, prebiotika jsou substrátem, který vyživuje a podporuje růst prospěšných střevních bakterií a inhibuje růst potenciálně škodlivých bakterií.

Čím YowUp přispívá ke zdravému trávení?

Je to lahodný zdravý doplněk, bez tuku, bez přidaného cukru, bez laktózy a je zdrojem bílkovin, vápníku a prospěšné prebiotické vlákniny pro střevní flóru a napomáhá imunitnímu systému.

POZOR: Po otevření vydrží až 48 hodin bez chladu, ale i tak doporučujeme dát jogurt do lednice. Tam zůstane v perfektním stavu po dobu 5 dnů.

Výživové potřeby našich domácích zvířat odpovídají třem cílům:

Budovat a udržovat

To je úloha bílkovin, minerálů, stopových prvků a vitamínů a obvykle je zajišťována jejich hlavní stravou.

Dodává energii

Za provádění této funkce jsou zodpovědné lipidy a sacharidy, které také běžně pokrývají hlavní stravu.

Zabránit

Tuto funkci obvykle pokrývají zdravé doplňky stravy, jako je tomu u Yogurt YowUp!
Dochází k ní, když je výrobek formulován jako doplněk k hlavní stravě na základě dobrých znalostí a přiměřeného využití určitých živin ve stravě. V našem případě je hlavní živinou vápník. Biologicky dostupný vápník pro kosti a také souhrn vitamínů přirozeně přítomných v produktech, které jsou také klíčové pro péči o vlasy a pokožku.

Protein

Mléko v podstatě obsahuje bílkovinu, kasein, což je základní makroživina, která přispívá k růstu a udržování svalové hmoty a struktury kostí, a proto jsou považovány za klíčovou složku.

Vápník

Vápník je minerál, který dává tvar kostem psa a kočky. Tělo také využívá vápník k tomu, aby napomáhal tepu srdce, srážení krve a svalům a nervům. Vápník si tělo nevytváří, jediný způsob, jak ho získat, je jeho konzumací. Pokud pes nebo kočka nejí dostatek vápníku, tělo si vápník bere z kostí, což je oslabuje a snáze se lámou, zejména ve zralé fázi života.

Nutriční požadavky na vápník (Ca) lze uspokojit jinými zdroji potravy, jako jsou ořechy a semena, mastné ryby, zelená listová zelenina, ale ne v množství a pohodlí a pohodlí jogurtu. Důležité je nejen množství Ca dodávané potravou, ale důležitá je i matrice, ve které se tento vápník nachází, která určí jeho biologickou dostupnost a vstřebávání. V tomto případě se vápník z mléčných výrobků nachází v netukové frakci a na rozdíl od jiných potravin se snadno vstřebává.

Prebiotika

Když lidé jedí jogurt, požíváme také bakterie, které ho začlenily a které jsou stále živé. Tyto bakterie, normálně Lactobacillus, mají velký probiotický účinek. Prebiotika určená pro psy a kočky přispívají stejnou měrou k vyvážené střevní flóře a stimulují obranyschopnost imunitního systému našich mazlíčků ve výživě vyvinuté a zapracované speciálně pro ně. 80 % obranyschopnosti našich zvířat se nachází ve střevě: v jejich střevní mikrobiotě. Jedná se o populaci mikroorganismů, která obývá trávicí systém a která je zodpovědná mimo jiné za to, že jim pomáhá trávit určité živiny, bojuje proti agresi patogenů a také produkuje některé vitamíny.

Když je tedy krmíme, krmíme také stovky bilionů bakterií, které obývají jejich trávicí systém. Pokud zařadíme také prebiotické potraviny jako YowUp!, zajistíme příznivý účinek na vaši střevní mikroflóru, který může mít přímý dopad na další tělesné funkce.

Bez laktózy

Intolerance laktózy je stav vyplývající z nedostatku laktázy. Tento enzym je produkován během laktace a poté se zastaví, ačkoli mnoho lidí a některá zvířata ho nadále produkují. Když se laktóza přestane produkovat, objeví se průjem a plynatost, proto u psů a koček doporučujeme pouze produkty 100% BEZ LAKTÓZY, jako je Yowup!

Žádný přidaný cukr

Nedoporučuje se také přidávat jakýkoli druh cukru. Psi a zejména kočky mají kratší střevo, nemetabolizují vitamíny ani cukry tak rychle. V důsledku toho se nakonec hromadí v těle a to se nedoporučuje. Navíc se jim to přirozeně nelíbí. Kočky nemají žádnou zálibu ve sladkém, je to proto, že chuť na sladké kočky nevnímají, takže je to nevábná odměna.

0 % tuku

Mléčný tuk je přirozeným zdrojem bioaktivních sloučenin (kyselina máselná, konjugovaná kyselina linolová (CLA), fosfolipidy a sfingolipidy), ale hlavní zdroj tuku a bílkovin u psů a koček pochází z masa, ryb nebo suchého krmiva Jogurt Musí být 0% TUKY , protože jako základní doplněk stravy pro svůj vývoj by neměl přidávat mnoho kalorií k běžnému dennímu příjmu.

Doplňkové krmivo pro psy.

Složení: fermentované mléčné výrobky (bezlaktózový jogurt) 95,6 %, kukuřičný škrob, pektin 0,6 %, suchá oligofruktóza 0,5 % a aromata.

Jak používat: ochutnat přímo v nádobě nebo přimíchat do hlavního jídla.

*Uchovejte v chladu a suchu. Po otevření uchovávejte v chladu.

ANALYTICKÉ SLOŽKY:

  • Protein 3,2 %
  • obsah tuku 0,1 %
  • Surová vlákna 1,0 %
  • hrubý popel 0,8 %
  • Vlhkost vzduchu 87,6 %
  • Vápník 0,1 %
  • Laktóza <0,1 %

Parametry:

  • Hmotnost: 115g

 

 

 

YowUp!

5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
RZ Avatar autora | 17.3.2024
Hvězdička je s jogurtíkem spokojená, z počátku trochu stávkovala, byla to pro ni nějaká podivná změna :D, ale teď každé ráno 2 lžičky jogurtu na lízací podložku a granulky a za chvíli je spapáno. Podle mě se jí srovnala i střeva, od té doby neměla průjem.
5
Avatar autora | 15.11.2023
Dáváme na lízací podložku Zabaví psa
5
Avatar autora | 7.3.2023
výborné.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu