Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

NUTRIGO Jehněčí s kloubní výživou a probiotiky, S-M, 150g

Máte psa s pokaženým bříškem? Rozhodil se mu tělní systém kvůli užívání antibiotik, chemoterapiím nebo viróze? Vsaďte na výživový doplněk NUTRIGEL TASTY 3v1, který psům nejen neuvěřitelně moc chutná, ale navíc má uvnitř náplň s kloubní výživou a složení obsahující probiotika, takže pejskovi pomůže s pochroumanou imunitou i střevní mikroflórou.

Můžeme doručit do:
25.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: LK Baits PETs
155 Kč
Kategorie: Za odměnu

Mlsat se dá i s přesahem! Měkoučký pamlsek šokuje pozitivními účinky na zdraví

Dobrotu od LK Baits jen tak nějaký pamlsek nebo výživový doplněk netrumfne. Měkoučký pamlsek z výběrového jehněčího obsahuje živé kultury probiotických mikroorganismů. Kromě toho pejskovi do tlamičky po rozkousnutí vyteče úžasně lahodná náplň, která je mnohem víc než jen tekutým zpestřením. Jde o patentovanou kloubní výživu Nutrigel Marine Collagen.

Náplň pamlsku NUTRIGEL TASTY obsahuje:

Čistý mořský kolagen z divoce žijících tresek v Barentsově a Norském moři (nedotčené panenské vody, daleko od lodních tras s prestižní certifikací MSC). 

Kolagenový peptid pro optimální absorpci v těle. Jde o 100% přírodní produkt s 95 % bílkoviny, což znamená velmi vysoký obsah bioaktivních aminokyselin, které podporují aktivní životní styl a optimální regeneraci pokožky, kůže, vazivového aparátu. Tyto aminokyseliny mají molekulovou hmotnost pouhé 3 kDA (kilodaltony), takže jsou psím tělem maximálně vstřebávány a využity. Kromě toho se mořský kolagen vstřebává do těla až 1,5krát účinněji než kolagen ze savců.

Vysoce koncentrovaný zdroj Omega-3 promazává ztuhlé klouby a vazy.

Chondroitin Sulfate Bovine, který přispívá k pružnosti chrupavky, inhibuje její degradaci a dodává pevnost v tlaku. Společně s Pure Marine Collagenem tvoří pružnou hmotu chrupavky, což účinně zpomaluje opotřebení kloubů a kostí

D-Glukosamine Sulfate působí jako substrát a promotor v syntézních reakcích glykosaminoglykanů (chondroitin sulfát, kyselina hyaluronová), proteoglykanů a dalších makromolekulových matricích zapojených do struktury a fungování kloubů. Glukosamin slouží ke stavbě kamenů chrupavky – pevné pojivové tkáně, která chrání klouby. 

MSM – Methylsulfonylmethan je chondroprotektor, který stimuluje produkci chrupavek. Obsahuje všechny nezbytné složky pro dobrý stav kloubní chrupavky, kde rovněž napomáhá našemu Peptidu Pure Marine Collagen ke správnému začlenění kolagenu. MSM také zmírňuje bolest pohybového aparátu a přispívá k odbourání poškozené tkáně, čímž se podílí na urychlení regenerace. 

Kyselinu Hyalorunovou - Kyselina hyaluronová podporuje synoviální tekutinu, pomáhá lubrikovat a tlumit kloub.

Želatinu - Základní stavební prvek pro tvorbu kolagenu, který je důležitý pro vitalitu šlach, chrupavek a vaziva.

Zelenou slávku z křišťálově čistých vod Nového Zélandu, která poskytuje koncentrovaný zdroj Omega-3, který prokazatelně pomáhá ztuhlým kloubům.

Kyselinu askorbovou neboli nejlépe vstřebatelný zdroj vitamínu C.

Probiotika, tedy živé kultury probiotických mikroorganizmů, laktobakterie 5,6x105 cfu/ml, které slouží pro stabilizaci mikroflóry v trávicím systému zvířat. Mají pozitivní vliv na trávení a tvorbu antioxidantu v organizmu. Jde o čistě přírodní produkt bez chemických sloučenin.

Pamlsek NUTRIGEL TASTY 3v1 pomáhá:

  • vyživovat klouby, vazy a chrupavky,
  • pohybu kloubů,
  • zpomalit degenerativní procesy chrupavky,
  • snižovat bolesti kloubů, 
  • chránit klouby při sportu a celkové zátěži,
  • vstřebat maximální množství kolagenu,
  • tvořit kloubní tekutinu,
  • posílit celkovou imunitu,
  • obnovit střevní mikroflóru,
  • trávicím procesům.

Dávkování:

NUTRIGEL TASTY je doplňkové krmivo pro psy všech věkových kategorií, velikostí i rasy. NUTRIGEL TASTY podávejte denně dle váhy zvířete, jako pamlsek za odměnu, při tréninku nebo jako podporu kloubní výživy při pohybových problémech. Naše doporučené dávkování NUTRIGEL TASTY je 5-15 ks/denně. Pes by měl mít k dispozici vždy dostatek čerstvé vody.

Složení: sušené jehněčí maso mleté 32 %, batáty sušené mleté 20%, želatina (vepřová) 20 %, glycerin, kurkuma 3%, peptid kolagenu 1 %, MSM – Methylsulfonylmethan 1,5 %, D-Glukosamine sulfate 1,5 %, chondroitin sulfát 1 %, OMEGA- 3 0,7 %, kyselina hyaluronová 0,2 %, kyselina askorbová 0,2 %, slávka zelená 0,2 %, laktobakterie 5,6x105 cfu/ml, Albumin, směs sušených bylinek, lososový olej.

Analytické složky: sušina 83 %, hrubý protein 25 %, hrubé oleje a tuky 6 %, vlhkost 16 %, hrubý popel 3 %, hrubá vláknina 3% 

Upozornění: Spotřebujte nejpozději do data uvedeného na obalu (EXP).

Uchovávejte při teplotě od 1 °C do 27 °C, v suchu. Po otevření zbylé produkty znovu pečlivě uzavřete zipem na obalu. Uchovávat mimo dosah a dohled dětí. Určeno pouze pro zvířata. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu