Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Hřeben Magic Brush Ferribiella vel.S

Hřeben pro pejsky, kočky i koně. Redukuje línání o více než 90% .

Můžeme doručit do:
25.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Ferribiella
399 Kč

Jemně, šetrně odstraňuje přebytečnou srst, kterou váš pes obvykle pouští. Dopřejte vsému mazlíčkovy upravený vzhled i v období zvýšené obměny srsti. Doporučujeme hřeben používat před a především po mytí k dosažení vynikajících výsledků za pár minut.

Použití: Jemně přiložte Magic Brush na srst vašeho mazlíčka ve směru růstu chlupů. Během ošetření na kartáč příliš netlačte.

Velikost kartáče: 8cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Ferribiella je výsledkem letité lásky ke zvířatům. Albert a Carmen Avontovi vybudovali společnost, která je pojmem na mezinárodním trhu, ze železářství. Už více než 30 let neúnavně zkoumají a vyvíjí nové a nové produkty tak, aby byly němé tváře co nejspokojenější. Nyní k tomu navíc přispívají i syn Alexandr a dcera Genny.

Rozsáhlé sídlo společnosti najdete v severozápadní Itálii ve strategické poloze mezi Piemontem a Lombardií. Páteř společnosti tvoří 50 zaměstnanců. Ferribiella zásobí více než 2 tisíce obchodů v Itálii a má 26 obchodních zástupců. Nabízí služby na celém poloostrově od severu k jihu včetně ostrovů a spolupracuje s mnoha distributory v Evropě i ve světě. Jsme hrdí na to, že jedním z nich je i BiBi FOOD.

Zpět do obchodu