Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

NUTRIGO Hovězí s kloubní výživou a spirulinou, L-XL, 200g

Pamlsek NUTRIGEL TASTY3v1 není jen famózním mlsáním s tekutým překvapením uprostřed, ale taky výživovým doplňkem pro zdravé klouby, silnější imunitu a svěží dech. Kombinace výběrového hovězího s bylinkami a spirulinou v podobě měkoučkého mlsání je to pravé jak pro správný vývoj štěněte, tak pro bolavé klouby psích seniorů.

Můžeme doručit do:
25.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: LK Baits PETs
185 Kč
Kategorie: Za odměnu

Mlsání, mlsání, bolest kloubů zahání!

Alespoň v případě měkkých pamlsků NUTRIGEL TASTY 3v1. Unikátní technologie spojila mlsání s kloubní výživou díky patentované náplni Nutrigel Marine Collagen, která se velmi rychle dostane na správná místa organismu a pomůže tu. Doporučujeme ji jako preventivní kúru i záchranu v případě akutních potíží

Náplň pamlsku NUTRIGEL TASTY 3v1 obsahuje: 

Čistý mořský kolagen z divoce žijících tresek v Barentsově a Norském moři (nedotčené panenské vody, daleko od lodních tras s prestižní certifikací MSC). 

Kolagenový peptid pro optimální absorpci v těle. Jde o 100% přírodní produkt s 95 % bílkoviny, což znamená velmi vysoký obsah bioaktivních aminokyselin, které podporují aktivní životní styl a optimální regeneraci pokožky, kůže, vazivového aparátu. Tyto aminokyseliny mají molekulovou hmotnost pouhé 3 kDA (kilodaltony), takže jsou psím tělem maximálně vstřebávány a využity. Kromě toho se mořský kolagen vstřebává do těla až 1,5krát účinněji než kolagen ze savců.

Vysoce koncentrovaný zdroj Omega-3 promazává ztuhlé klouby a vazy.

Chondroitin Sulfate Bovine, který přispívá k pružnosti chrupavky, inhibuje její degradaci a dodává pevnost v tlaku. Společně s Pure Marine Collagenem tvoří pružnou hmotu chrupavky, což účinně zpomaluje opotřebení kloubů a kostí

D-Glukosamine Sulfate působí jako substrát a promotor v syntézních reakcích glykosaminoglykanů (chondroitin sulfát, kyselina hyaluronová), proteoglykanů a dalších makromolekulových matricích zapojených do struktury a fungování kloubů. Glukosamin slouží ke stavbě kamenů chrupavky – pevné pojivové tkáně, která chrání klouby. 

MSM – Methylsulfonylmethan je chondroprotektor, který stimuluje produkci chrupavek. Obsahuje všechny nezbytné složky pro dobrý stav kloubní chrupavky, kde rovněž napomáhá našemu Peptidu Pure Marine Collagen ke správnému začlenění kolagenu. MSM také zmírňuje bolest pohybového aparátu a přispívá k odbourání poškozené tkáně, čímž se podílí na urychlení regenerace. 

Kyselinu Hyalorunovou - Kyselina hyaluronová podporuje synoviální tekutinu, pomáhá lubrikovat a tlumit kloub.

Želatinu - Základní stavební prvek pro tvorbu kolagenu, který je důležitý pro vitalitu šlach, chrupavek a vaziva.

Zelenou slávku z křišťálově čistých vod Nového Zélandu, která poskytuje koncentrovaný zdroj Omega-3, který prokazatelně pomáhá ztuhlým kloubům.

Kyselinu askorbovou neboli nejlépe vstřebatelný zdroj vitamínu C.

Spirulinu, sladkovodní sinici,  s velmi vysokým obsahem bílkovin, vitamínů, minerálů a chlorofylu. Je také silný antioxidant, a hlavně detoxikant těžkých kovů. Významně podporuje mozkovou činnost, snižuje obsah jaterního tuku a tím i možnost metabolických poruch. Pomáhá zlepšit trávení, potlačit zápach z tlamy a výrazně podpořit přirozenou imunitu. Spirulina taky pomáhá zmírňovat dopady artritidy

Pamlsek NUTRIGEL TASTY 3v1 pomáhá:

  • vyživovat klouby, vazy a chrupavky,
  • pohybu kloubů,
  • zpomalit degenerativní procesy chrupavky,
  • snižovat bolesti kloubů, 
  • chránit klouby při sportu a celkové zátěži,
  • vstřebat maximální množství kolagenu,
  • tvořit kloubní tekutinu,
  • posílit celkovou imunitu,
  • omezit zápach z tlamy,
  • trávicím procesům.

Složení: sušené hovězí maso mleté 32 %, batáty sušené mleté20%, želatina (vepřová) 20 %, glycerin, Spirulina 2%, peptid kolagenu 1 %, MSM – Methylsulfonylmethan 1,5 %, D-Glukosamine Sulfate 1,5 %, Chondroitin sulfát 1 %, OMEGA- 3 0,7 %, kyselina hyaluronová 0,2 %, kyselina askorbová 0,2 %, slávka zelená 0,2 %, albumin, směs sušených bylinek, lososový olej.

Analytické složky: sušina 83 %, hrubý protein 25 %, hrubé oleje a tuky 6 %, vlhkost 16 %, hrubý popel 3 %, hrubá vláknina 3%.

Upozornění: Spotřebujte nejpozději do data uvedeného na obalu (EXP).

Skladování: Uchovávejte při teplotě od 1 °C do 27 °C, v suchu. Po otevření zbylé produkty znovu pečlivě uzavřete zipem na obalu. Uchovávat mimo dosah a dohled dětí. Určeno pouze pro zvířata.

Dávkování:

NUTRIGEL TASTY je doplňkové krmivo pro psy všech věkových kategorií, velikostí i rasy. NUTRIGEL TASTY podávejte denně dle váhy zvířete, jako pamlsek za odměnu, při tréninku nebo jako podporu kloubní výživy při pohybových problémech. Naše doporučené dávkování NUTRIGEL TASTY je 5-15 ks/denně. Pes by měl mít k dispozici vždy dostatek čerstvé vody.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu