Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 996 hodnocení
5
986x
4
6x
3
2x
2
0x
1
2x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

S Avatar autora Sarka D Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.11.2021
Vše super - rychlost, komunikace, ceny, výběr, úsměv při osobním převzetí :-)
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.11.2021
E Avatar autora eva Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.11.2021
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 15.11.2021
F Avatar autora Fanny Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.11.2021
jídlo kvalitní, výborná komunikace a poradenství. rychlé dodání
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.11.2021
kvalita, super komunikace, rychlost dodání
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 6.11.2021
K Avatar autora Katarína Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 6.11.2021
MN Avatar autora Marcela Nožičková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.11.2021
MM Avatar autora Martina Martinkovičová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.10.2021
Jídlo je skvělé a moc chutná Keity . Spokojenost i perfektní servis. Martina
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 16.10.2021
M Avatar autora Michal Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.10.2021
Skvělé jídlo, na které se nás pejsek vždycky strašně těší. Perfektní přístup a ochota celého týmu!
S Avatar autora Sára Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.10.2021
Největší spokojenost. 2 měsíčnímu štěňátku moc chutná, vrací se vždycky minimálně 3x vylízat prázdnou misku. Výborný zákaznický servis a velmi příjemní majitelé. Rozhodně nemám v plánu papání měnit.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.10.2021
výhoda_rychlost_psům chutná
M Avatar autora Markéta Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.10.2021
Super komunikace s obchodem i jídlo.
IP Avatar autora Iveta Poláková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.10.2021
Jsme moc spokojeni...výborné papání..rychlé dodání, perfektní servis.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.10.2021
naprostá spokojenost!!!
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.10.2021
Rychlost vyřízení objednávky.
Mile jednání.

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.9.2021
vše ok, rychlé doručení, doporučuji :-)
LK Avatar autora Lucie Kirschnerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.9.2021
Spokojenost,pejskovi moc chutná!

Ovládací prvky výpisu

996 položek celkem