Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
997 hodnocení
5
986x
4
7x
3
2x
2
0x
1
2x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
AK
Adéla Kolářová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.11.2024
+ můžete si sami určit, kdy zboží bude expedováno a kdy zhruba doručeno. Velký přehledný výběr zboží, spousta akcí, parohy půlené obzvlášť oceňuji, jsou větší, jinde mají maličké, pro mého psa nevhodné.
+ mají spoustu dobrůtek ze zahraničí - dort, zdobení na dort, zmrzliny, jogurty atd. atd. Můj pes miluje smoohtie, hlavně hovězí.
- žádná není
Pro mě je BIBI food TOP.
+ Rychlost dodání
+ Pečlivě připravená strava
KZ
Karolína Zvolánek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.11.2024
JH
Jan Hruban
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.11.2024
DB
Dana Banáry
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.11.2024
AP
Anita Prokopová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.11.2024
RV
Renata Votočková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.11.2024
Velmi
+ Kvalitní výrobky, které jinde neseženu
+ Rychlé dodání
Určitě doporučuji.
HP
Helena Pastyříková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.11.2024
Co já, ale moji 3 pejskové si štěkají blahem. a já jsem štástná s nimi. Děkuji, odvádíte úžasnou práci.
rychlost dodání, rozmanitost, kvalita
Objednání zboží je vždy bez problémů a zákaznický servis ochotný a vstřícný. Papáníčko vynikající a pejsek moc spokojený. Dokonce se nám od té doby, co jsme na vařené stravě zlepšil problém s praskáním kůže na uších. jediná věc, kterou bych ocenila změnit, je množství. Pejskovi by víc sedlo tak 650 g/700 g jídla.
AH
Adriana Helísková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.11.2024
VK
Vladimír Krupka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.11.2024
EH
Eliška Husáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.11.2024
Obrovská spokojenost, jídlo tak krásně voní, že mám kolikrát chuť si ďobnout taky 🙈😂 pejsek se oblizuje až za ušima a miska je vždycky po jídle rovnou jako umytá 😊
Moc děkujeme a určitě objednáme do foroty :)
+ Rychlost dodani
- Neni bonus pro stálé zákazníky.
DB
Daria Bass
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.10.2024
Extremely happy with the store itself - costumer support, selection etc And also with quality of food!
V
Věra Š.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.10.2024
Jsme doslova nadšení, kvalitou, chutí a vůní připravovaných porcí. Naše štěňátko si pochutnalo a přestože je dost vybíravé, spapalo vše, včetně zeleniny a jablíčka.Je to super domácí jídlo připravené z poctivých surovin, pečlivě vybraných a krásně drobně nakrájených akorát pro malou tlamičku!! Ochota, rychlost přípravy a doručení, kvalitně balené,perfektní přeprava i na větší vzdálenosti!!! MOHU VŠEM JEN A JEN DOPORUČIT, NIC LEPŠÍHO NEMŮŽEME NAŠIM PEJSKŮM DOPŘÁT!! Za nás granule už nikdy více!!! DĚKUJEME!!!!
Vařené porce pro pejsky jsou s láskou a pečlivostí připravované. Moje malé a mlsné štěňátko zbaštilo s chutí vše co bylo na mističce, krásně nakrájené a chutné, voňavé jídlo, že bychom i my dostali chuť ! Moc děkujeme,oceňujeme též pestrost nabídky,rychlost dodání, chladící vozy jsou perfektní na dopravu. Jsme z Bíliny a nebyl sebemenší problém s objednáním a doručením z Prahy až k nám. Zkrátka díky že jste a nabízíte našim chlupatým členům rodiny tak skvělé dobroty!!!
SB
Simona Bradová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.10.2024
Jsem naprosto spokojená a co je nejdůležitější můj pejsek ještě víc a to snad není ani možné. Kvalitní, chutné a voňavé jídlo. Mohu jenom doporučit.
