Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Energy Drink

Instantní energie pro vašeho čtyřnohého přítele. Smíchejte obsah sáčku s pitnou vodou, krátce protřepejte nebo zamíchejte a je hotovo! Osvěžuje, chutná a dodává energii.

Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Doggyroller
18 Kč

DOGGYSHAKE ENERGY se používá k pokrytí až 25 % energetických potřeb vašeho psa dodatečným krmením mezi obvyklými jídly. Tento instantní nápoj je perfektní i do misky s vodou a to i proto, že přiměje pít psy, kteří jsou jinak líní pít. Tato energetická bomba má metabolizovatelný energetický obsah 3,05 MJ/100g (730 kcal/100g) a pomáhá v krátkodobém časovém horizontu doplnit zásoby energie.
Pejsci různého věku, temperamentu i plemene DOGGYSHAKE ENERGY velmi dobře snášejí a může fungovat i jako pamlsek.

Doporučení!
Nasypte DOGGYSHAKE ENERGY do DOGGYROLLERU, smíchejte s vodou a pohodlně dávkujte pejskovi při výcviku psů, psích sportech, na každodenních procházkách nebo doma jen tak pro radost.

Aplikace: Naplňte DOGGYROLLER vodou (pokud je to možné, tak vlažnou), přidejte 1-2 sáčky DOGGYSHAKE ENERGY (v závislosti na energetické náročnosti), zavřete váleček, protřepejte a je hotovo. Nyní máte přibližně 50 ml dobroty připravené k akci!

 

Informace o aplikaci Doggyshake

 

Složení: oleje, tuky, maso a vedlejší produkty živočišného původu, mořské řasy;
Analytické složky: Protein 15 %; obsah tuku 75 %; hrubá vláknina 0,1 %; surový popel 3,5 %; vlhkost 5,0 %; Omega-3 mastné kyseliny (DHA) 0,9 %
Aditiva: stabilizátory střevní flóry: Bacillus velezensis DSM 15544 (4b1820) 3,3 x 10⁹ CFU; Technologické doplňkové látky: lecitin;

Výhody produktu:

 • metabolizovatelný energetický obsah: 3,05 MJ/100g (730 kcal/100g),
 • snadno dostupná energie z mastných kyselin se středně dlouhým řetězcem,
 • vysoký obsah speciálních omega-3 mastných kyselin DHA z řas,
 • velmi dobré přijetí psím metabolismem,
 • probiotické kultury stabilizující střeva podporují trávení i stabilitu stolice (navíc redukují nepříjemný zápach výkalů).

 


hmotnost dospělého psa
Doporučené množství krmiva
na zvíře v sáčcích & g/den
5 kg max. 4 sáčky denně (10g)
10 kg max. 9 sáčků denně (22,5 g)
15 kg max. 12 sáčků denně (30g)
25 kg max. 18 sáčků denně (45 g)
35 kg max. 24 sáčků denně (60g)

 

* Tyto informace jsou pouze doporučeím. Skutečná zkušenost se může lišit v závislosti na věku, plemeni, typu vypětí a okolní teplotě. Uvedená maximální krmná množství DOGGYSHAKE ENERGY pokrývají cca 25 % denní energetické potřeby v běžném denním režimu bez tréninku nebo sportu. Pokud je to možné, krátce smíchejte DOGGYSHAKE ENERGY s teplou vodou, přičemž na jeden díl DOGGYSHAKE ENERGY použijte alespoň čtyři díly vody. 

V případě, kdy není nutný přísun energie navíc, ale chtěli byste zvýšit příjem vody vašeho psa, použijte alespoň 1 sáček (2,5g) na cca 100ml vody. 

Náš manifest:

 • Vyrábíme v Evropě.
 • Používáme zaručeně nejlepší suroviny.
 • Dbáme na maximální chutnost a snášenlivost psů.
 • Masné výrobky děláme pouze ze zvířat z potravinářského průmyslu.
 • Používáme extra čerstvou svalovinu.
 • Obejdeme se bez testování na zvířatech.
 • Vyhýbáme se sojovému proteinu a pšenici.
 • Nepoužíváme umělá barviva, aroma ani konzervanty.

K čemu dalšímu se hodí?
DOGGYSHAKE ENERGY lze použít také u kojících fen, které nepřijímají tolik potravy, kolik by měly. Energie v rolleru nebo sáčku je skvělá pro záchranářské a akční psy, soutěžní psy, lovecké psy a saňové psy. Co se týče chrtích závodů a agility, průběžně doplňujte energii po celý den a pak cca 1-2 hodiny před závodem pro osvěžení.

Zvláště udržitelný produkt.
Balení neobsahuje plast. Doggyshake Energy je výhradně v papírových sáčcích. Krabici s 24 balíčky pak použijte jako schovku pro pamlsky.
Sáčky jsou praktické, vejdou se do každé kapsy u kalhot, takže šetří místo a poskytují osvěžení a energii, kterou váš pes potřebuje.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu