Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

NUTRIGO Omega-3 ALGAE DHA LS, S-M, 170g

Jedinečný pamlsek na doplnění Omega-3 mastných kyselin s tekutým překvapením uvnitř! Náplň NUTRIGO Omega-3 ALGAE DHA LS má unikátní složení s prokazatelnými účinky. Psí měkké pamlsky pomáhají udržovat zdravé srdce, mozek a zrak, snižují bolest kloubů a pomáhají při celkově vysoké zátěži organismu.

Můžeme doručit do:
25.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: LK Baits PETs
355 Kč
Kategorie: Za odměnu

Úžasně měkký pamlsek s neuvěřitelně velkou přidanou hodnotou

První a jediný výživový doplněk, který kombinuje výhody pamlsku a superpotravin s účinnou tekutou látkou NUTRIGO Omega-3 ALGAE DHA LS uvnitř. NUTRIGO Omega-3 ALGAE DHA LS je patentovaná náplň s unikátním složením Omega-3 mastných kyselin s dlouhým řetězcem. Díky technologii NUTRIGO zajišťuje Algae DHA LS PRIME snadný příjem a vysokou míru vstřebatelnosti všech účinných látek.

Nemusíme se asi dohadovat o tom, jak jsou Omega-3 mastné kyseliny nezbytné pro psy i lidi. Přitom jich my i naše zvířátka v potravě přijímáme minimum. Stačí však preventivně opakovat lahodnou kůru s pamlsky NUTRIGO Omega-3 DHA LS a zajistit, že pejskovi bude zrak, mozek i celková tělesná konstituce sloužit dlouho a dobře. Vysoká vstřebatelnost je zárukou, že můžete pamlsky nasadit i v případě, že už pejsek má problémy, protože látky se rychle dostanou do organismu a pomohou, kde je potřeba.

NUTRIGO Omega-3 DHA ALGAE LS pomáhá: 

  • udržovat zdravé srdce
  • podporovat organismus během růstu
  • podporovat reprodukci
  • snižovat bolesti kloubů
  • při celkově vysoké zátěži organismu
  • podporovat mozek a centrum zraku
  • doplňovat vitamíny a minerály
  • tvořit celkovou imunitu.

    Složení účinné látky: Mikrořasy rodu ALGA PRIME DHA LS Schizochytrium oily suspension. Vysoce koncentrované Omega 3 nenasycené mastné kyseliny, Chlorela, Spirulina, Lososvý olej.


Dávkování:

Preventivní: Malé plemeno o váze: 4,5-10kg/2 x denně, střední plemeno o váze 10-20kg/2 x denně, velké plemeno o váze 20-40kg/2 x denně.

Akutní (při vysoké zátěži, rychlé podpoře imunity a všeobecných zdravotních problémech): Malé plemeno o váze: 4,5-10kg/3 x denně, střední plemeno  o váze: 10-20kg/3 x denně, velké plemeno  o váze: 20-40kg/3 x denně.

Analytické složky: sušina 86 %, hrubý protein 30 %, hrubé oleje a tuky 21 %, vlhkost 14 %, hrubý popel 3 %, hrubá vláknina 1%.

Spotřeba: Spotřebujte nejpozději do data uvedeného na obalu (EXP).

Skladování: Skladujte při teplotě od 1 °C do 27 °C, v suchu. Po otevření zbylé produkty znovu pečlivě uzavřete zipem na obalu a uchovávejte nejlépe v lednici. Uchovávejte mimo dosah a dohled dětí. Určeno pouze pro zvířata.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu