Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Daforte 50ml

Daforte® zhutňuje stolici při akutním průjmu virového, bakteriálního i parazitárního původu. Používá se jako prevence průjmu způsobeného léčbou antibiotiky, stresem nebo dietními změnami. Zdravá střeva značí zdravého psa! Navíc taky šťastného a v dobré kondici. Pokud je trávení narušené, komplikuje se vylučování, které je moc pomalé, nebo naopak příliš rychlé.

Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: OPKO Health
395 Kč
Kategorie: Pro zdraví

Střeva jako druhý mozek, který není radno podceňovat

Propojení mikrobioty, střeva a mozku je pro savce naprosto zásadní a odehrává se na tolika úrovních, že se o střevech mluví jako o druhém mozku těla. Komunikace je obousměrná a spojení má vliv i na imunitu. Proto je okolo zdravého zažívání neustále takový rozruch a někteří veterináři i vědci apelují, abychom spokojenost psích mikroorganismů a kvalitu bobků nepodceňovali.

Akutní a chronický průjem trápí mnoho pejsků i páníčků. Pokud chcete k této problematice zjistit více, mrkněte na náš článek s radami, jak zastavit průjem u psa

Přípravek Daforte® pejskovi pomáhá kombinací správných živin k bezproblémovému pohybu střev a trávení. Látky složení umějí nasytit mikroorganismy, představují nejlepší přírodní zdroj vitamínů skupiny B včetně B12 a fungují jako zdroj nepostradatelných esenciálních aminokyselin. Nechybí aktivní živiny na ochranu stěn trávicího systému se schopností vázání bakteriální toxiny, ani rod bakterií, který umí původcům onemocnění pobyt ve střevech znepříjemnit natolik, že se pejskům vyhnout obloukem. Nemohou chybět minerální látky s úkolem postarat se zvířeti o neprůstřelnou imunitu

Budoucnost střev, a tím pádem i kvalitu a délku psího života, máte ve svých rukou. Výsledky studií naprosto jasně definují, co je pro štěňata nejlepší a jak jim zajistit co nejvíce šťastných dnů po vašem boku. Mrkněte na nejdůležitější informace v našem článku o katastrofálních důsledcích stravování štěňat granulemi. Zachránění pejsci jakéhokoliv věku sice nejspíš neměli start, který by jim zajistil výhody, ale jste to vy, kdo rozhoduje o tom, jestli je jejich boj o prodloužený čas předem prohraný, nebo má naději.

Daforte pomáhá s akutním i chronickým průjmem psům i kočkám

daforte_kocka

Dávkování:

Koťata (do 5 kg živé hmotnosti): 2 ml denně.

Dospělé kočky (5–10 kg živé hmotnosti): 4 ml denně. 

Psi:

 • Do 5 kg tělesné hmotnosti: 2 ml denně.
 • 5–10 kg tělesné hmotnosti: 4 ml denně.
 • 10–20 kg tělesné hmotnosti: 8 ml denně.
 • Od 20 kg tělesné hmotnosti: 10 ml denně.

Před použitím protřepejte. Denní množství rozdělte do dvou dávek a podávejte 2krát denně. Dávkovací stříkačka je součástí balení. Po použití lahvičku pevně uzavřete a dávkovací stříkačku pečlivě umyjte.

Jeden ml obsahuje:

 • frukto-oligosacharidy (FOS) 98,0 mg,
 • pivovarské kvasnice (MOS) 98,0 mg,
 • attapulgit 19,5 mg,
 • enterococcus faecium 2,00x108 CFU,
 • chlorid draselný 9,00 mg,
 • chlorid sodný 1,50 mg,
 • zinek 0,35 mg.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu