Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Čištění očního okolí - vlhčené ubrousky FERRIBIELLA

Speciální ubrousky pro jemnou péči o psí nebo kočičí oči. Obsahují výtažek z heřmánku, světlušky a vilínu. 

Můžeme doručit do:
23.4.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Ferribiella
69 Kč
Kategorie: Kosmetika

Vytvořili jsme novou řadu pečujících ubrousků pro psy a kočky. Hygiena, péče a pohoda vašeho mazlíčka bude od nynějška ještě snazší. Různé vůně a praktické balení vám umožní optimálně upravit produkt podle vašich očekávání. Nové, vlhčené ubrousky se řídí filozofií značky Ferribiella, která je vždy zaměřena na vysokou kvalitu a péči o každou jednotlivou složku pro přirozenou, šetrnou a účinnou dezinfekci srsti a kůže psů a koček.

Obsahují výtažek z heřmánku, světlušky a vilínu. 
 
Výtažek z heřmánku se po desetiletí používá jako přírodní lék na zánět spojivek. Má protizánětlivé, antivirové, antibakteriální a antipruritické vlastnosti. Používejte opatrně, pokud může být konjunktivitida alergická. 
 
Světluška je rostlina, která se po staletí používá k léčbě očních chorob. Díky svým vlastnostem se používá jako léčivý přípravek při zánětech spojivek, alergiích a změnách na víčkách. Snižuje zarudnutí očí vašeho mazlíčka a chrání je před škodlivými účinky UV paprsků. Je extrémně šetrný k pokožce kolem očí. Odstraňuje otoky, zmírňuje bolest a snižuje slzení. 
 
Vilín obsahuje třísloviny, které pomáhají redukovat otoky kolem očí. Vilín je jedním z nejúčinnějších rostlinných protizánětlivých látek na světě. Působí dezinfekčně, protizánětlivě a antisepticky. 

 

Složení:  Aqua, extrakt z Euphrasia Offcinalis, extrakt z květu Chamomilla Recutita, listová voda Hamamelis Virginiana, pentylenglykol, butylenglykol, propylenglykol, fenoxyethanol, benzoát sodný, kyselina citrónová.

20kusů v balení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Ferribiella je výsledkem letité lásky ke zvířatům. Albert a Carmen Avontovi vybudovali společnost, která je pojmem na mezinárodním trhu, ze železářství. Už více než 30 let neúnavně zkoumají a vyvíjí nové a nové produkty tak, aby byly němé tváře co nejspokojenější. Nyní k tomu navíc přispívají i syn Alexandr a dcera Genny.

Rozsáhlé sídlo společnosti najdete v severozápadní Itálii ve strategické poloze mezi Piemontem a Lombardií. Páteř společnosti tvoří 50 zaměstnanců. Ferribiella zásobí více než 2 tisíce obchodů v Itálii a má 26 obchodních zástupců. Nabízí služby na celém poloostrově od severu k jihu včetně ostrovů a spolupracuje s mnoha distributory v Evropě i ve světě. Jsme hrdí na to, že jedním z nich je i BiBi FOOD.

Zpět do obchodu