Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

CATSTER MINI LickiMat

Classic Catster™ Mini je podložka určená pro dospělé kočky. Naplňte všechny čtverečky podložky dobrotami a sledujte, jak se váš miláček zabaví sám. Pořízením LickiMat podložky děláte službu nejen sobě, ale především psovi, protože masáž jazyka o nerovný povrch je uklidňuje a unavuje, podobně jako kdyby běhali na procházce. Vystresované pejsky umí zrelaxovat například i při separační úzkosti. Zpevněná řada TUFF navíc odolá i tlamičkám, které mají ve zvyku všechno podrobit kousací zkoušce.

Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
23.4.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: LickiMat
235 Kč
Kategorie: Pro radost

NAPODOBUJE KOČKÁM DRAVÉ KRMENÍ –  LickiMat Catster a Kitty obohacují kočkám čas krmení tím, že umožňují větší aktivitu, jakou by zažívaly ve volné přírodě. LickiMat Catster (pro všechny kočky) a Kitty (pro koťata a menší kočky) zastaví „stres z vousů“ a umožní vaší kočce krmit se ve skrčené poloze s plným výhledem na své okolí, čímž se sníží stres a úzkost. Různé sekce jsou navrženy tak, aby podporovaly olizování pro extrakci jídla a zpomalení jedení, aby jídlo nebo pamlsky vydržely dlouhou dobu.

SNIŽUJE ÚZKOST, NUDU A DESTRUKTIVNÍ CHOVÁNÍ – LickiMat pomáhá uklidnit a uklidnit vaši  kočku  , když si užívají svou oblíbenou pochoutku tím, že pomáhá uvolňovat endorfiny podporou olizování. Skvělé, když odcházíte z domova, skvělé pro stresující chvíle, jako jsou návštěvy veterináře, injekce, zotavení po zranění, stejně jako bouřky a ohňostroje. Nezapomeňte prosím na svou kočku dohlížet, když ji poprvé seznamujete s LickiMatem. 

PODPORUJE POMALÉ KRMENÍ LIZÁNÍ  – povrchy LickiMat podporují pomalé krmení a příjemné olizování. Olizování vytváří sliny, které pomáhají chránit zuby a dásně vaší kočky a produkují více slin napomáhajících lepšímu trávení. Povrch z přírodního kaučuku také jemně škrábe částice potravy a bakterie způsobující zápach z jazyka vaší kočky, čímž podporuje svěží dech.

PODÁVEJTE ZDRAVÉ POCHUTINKY  – LickiMat vám umožňuje podávat širokou škálu pamlsků: sardinky, jogurt, pyré, pomazánky a všechny druhy organických a zdravých pochoutek schválených pro domácí mazlíčky. Kouzlo LickiMat spočívá v tom, že vyzvat vaši kočku, aby olízla potravu ze vzorovaného povrchu, aby byla odměněna jídlem a pamlskem, dramaticky zpomaluje proces a prodlužuje její požitek. Méně kalorií, zdravější pochoutky a delší výdrž.

POMALUJŠÍ KRMENÍ A ZDRAVĚJŠÍ KRMENÍ  – LickiMat lze použít k podpoře pomalejšího jedení, což následně snižuje nadýmání a zlepšuje trávení. Skvělá alternativa k miskám s pomalým krmením. Můžete dokonce zmrazit jídlo a pamlsky na podložce pro pomalejší a příjemnější krmení, pokud má vaše kočka ráda mražená nebo studená jídla. 

ALTERNATIVA K MISCE  – LickiMat je dokonalou náhradou za všechny misky pro kočky a existuje široká škála designů a barev, aby vyhovovaly vašim preferencím. Můžete podávat syrové, mokré, suché i tekuté jídlo současně, aniž byste dělali nepořádek. Různé sekce a vysoké strany umožňují podávání omáčky a dalších jídel bez nepořádku.

Pro zábavnou interakci s mazlíčky jsou k dispozici dva designy. Lickimat  Catster je určen pro dospělé kočky, zatímco LickiMat Catster je určen pro koťata a menší kočky .

  • vyrobeno z netoxického potravinářského TPR
  • 15 x 15 cm / 6" x 6"
  • vhodné pro všechny kočky (dohlížejte na domácí mazlíčky při prvních několika použitích)
  • mrazák bezpečné
  • šetrné k mikrovlnné troubě
  • omyvatelný v ruce
  • bez BPA, bez PVC, bez silikonu, bez ftalátů
  • recyklovatelné

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podložka LickiMat je perfektní volbou pro boj s nudou u psů nebo koček. Různé povrchy Buddy™, Playdate™ a Soother™ fungují odlišně s různými lahůdkami a jídlem. Vyzkoušejte je všechny a zjistěte, které povrchy nejlépe vyhovují vašim mazlíčkům.

LickiMat umožňuje experimentovat a objevovat oblíbené lahůdky vašeho mazlíčka. Arašídové máslo, Lata Kita Mata, mandlové máslo, jogurt, rozmačkané sardinky, dýňové pyré, drcené sušenky, na co si jen vzpomenete! Užijte si cestu objevování oblíbených zdravých lahůdek vašeho mazlíčka.

Dlouhodobé olizování malého množství dobrůtek může být velkým potěšením. Je to jednoduché a levné, skvělé do útulků, kde většina zvířat trpí chronickým stresem. Rohože LickiMat jsou také ideální pro běžný domov, kde mohou účinně potlačit ničivé chování psa, který zůstal sám doma, a tím zachránit vaše boty před okousáním :)

Tím všestrannost LickiMat nekončí. Podle veterinářů a páníčků funguje dobře při ošetřování, k uvolnění mazlíčka a odvádění pozornosti od ne vždy příjemných úkonů, jako je např. stříhání drápků, očkování, koupání a další.

Při výcviku se využívají podložky LickiMat jako pomůcka k nastolení poslušnosti psů. Fungují jako motivační odměna za dobře odvedenou práci, která dělá z výcviku zábavu.

LickiMat poskytuje příležitost servírovat zdravé svačiny pro našeho čtyřnohého přítele, nebo mu udělat skutečnou hostinu :) Když je náš pes nebo kočka nemocná a chcete jim pomoci se brzy uzdravit a posílit jejich organismus, může LickiMat pomoci při podávání vitamínů nebo léků. Domácí mazlíček si je mezi pochoutkami na podložce ani nevšimne a všechno pěkně sní. Kromě toho rohož perfektně funguje jako stimulátor chuti k jídlu.

A věděli jste, že rohože LickiMat jsou vhodné pro zmrazování? V horkém počasí nenajdete nic lepšího než „zmrzlinu“ z podložky :)

LickiMat je také skvělá miska pro hltavé pejsky, protože prodlužuje dobu konzumace jídla. LickiMat lze použít k podpoře pomalejšího krmení vašeho mazlíčka mokrým i suchým krmivem. Suché jídlo přirozeně spadá do prostorů v Buddy™ a Playdate™, zatímco vlhké jídlo lze vtlačit do podložky pomocí lžíce nebo špachtle.

LickiMat je inovativní produkt, který vynalezla australská společnost Innovative Pet Products. Hlavním cílem této společnosti je poskytovat produkty, které se starají o zdraví a pohodu zvířat. Výrobky jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů - netoxických a bezpečných a za použití nejmodernějších výrobních technik.

 

 

Zpět do obchodu