Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Batoh pro psy a kočky na 5kg

Sháníte přepravní tašku nebo batoh, ve kterém se můžete se svým mazlíčkem volně pohybovat? Nebo se možná chystáte k veterináři a chcete, aby byl váš mazlíček v bezpečí a zároveň se cítil pohodlně? Představujeme vínový batoh pro psa nebo kočku, který tato kritéria splňuje. 

Můžeme doručit do:
25.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Ferribiella
1 350 Kč

Uvnitř batohu je popruh s karabinkou pro připevnění na obojek nebo postroj. Váš mazlíček bude při přepravě řádně zajištěn a vy můžete v klidu cestovat bez obav, že uteče nebo vypadne. 

Popruhy v batohu jsou nastavitelné. Batoh má navíc břišní popruh – to vše pro zvýšení pohodlí při používání.

Ferribiella je italská značka chovatelských potřeb, která vyniká zajímavým designem a funkčním řešením. Společnost je známá po celé Evropě svými unikátními projekty. 

Poznámka: Batoh je vhodný pro domácí mazlíčky do hmotnosti 5 kg. 

 

Rozměry 40 x 18 x 43 cm 

Materiál: Polyester

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Ferribiella je výsledkem letité lásky ke zvířatům. Albert a Carmen Avontovi vybudovali společnost, která je pojmem na mezinárodním trhu, ze železářství. Už více než 30 let neúnavně zkoumají a vyvíjí nové a nové produkty tak, aby byly němé tváře co nejspokojenější. Nyní k tomu navíc přispívají i syn Alexandr a dcera Genny.

Rozsáhlé sídlo společnosti najdete v severozápadní Itálii ve strategické poloze mezi Piemontem a Lombardií. Páteř společnosti tvoří 50 zaměstnanců. Ferribiella zásobí více než 2 tisíce obchodů v Itálii a má 26 obchodních zástupců. Nabízí služby na celém poloostrově od severu k jihu včetně ostrovů a spolupracuje s mnoha distributory v Evropě i ve světě. Jsme hrdí na to, že jedním z nich je i BiBi FOOD.

Zpět do obchodu